Konstellatsioonivälja lugemise seminar

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Konstellatsioonivälja lugemise seminar

september 2, 2023 @ 9:00 e.l. - 3:30 p.l.

2.september 9:00-15:30
Seminar on mõeldud konstellatsiooni õpilastele või juba praktiseerivatele konstellööridele, kes soovivad viia läbi nii grupikonstellatsioone kui individuaalseid vastuvõttusid konstellatsiooni meetodiga. Selleks on vajalikud algteadmised, kuidas lugeda konstellatsioonivälja ehk teisiti nimetatuna infovälja. Need teadmised on vajalikud selleks, et selgitada välja, millega on kliendi raskus või teema seotud. Kui me ei saa teha nö diagnostikat, siis pole võimalik liikuda ka lahenduse suunas. Probleemi saame lahendada alati vaid seal, kus see tekkis.
Seminar tuleb väga praktiline. Seminari teemad on:
* Konstellatsiooni keeled ehk mida peame infoväljal eelkõige jälgima
* Liinide paiknemine
* Konstellatsioonivälja tsoonid
* Figuuride paiknemise tõlgendamine infoväljal
* Figuuride liikumise tõlgendamine infoväljal
* Töötamine individuaalselt ning info lugemine nukkudega
Kuna infot tuleb sinu jaoks väga palju, siis võta kindlasti kaasa oma kaustik/märkmik, et saaksid kõik endale kirja panna. Seminari algmaterjali olen mina saanud Olga Knjazeva meistriklassis. Olen konstellatsioonimeetodit praktiseerinud neli aastat. Olen teinud tänaseks kokku ca 600 individuaalset- ja grupikonstellatsiooni. Olen sertifitseeritud perekonstellöör ning organisatsiooni- ja ärikonstellöör. Hetkel õpin veel struktuurseid konstellatsioone. Kui minul poleks olnud infovälja lugemise algteadmisi, poleks ma kindlasti osanud alustada konstellatsioonide praktiseerimisega. Need teadmised on mulle minu töös andnud väga palju. Julgen tänasele kogemusele tuginedes öelda, et ilma nende baasteadmisteta pole võimalik teha terviklikke konstellatsioone. Olen täna valmis enda teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi jagama nendega, kes seda soovivad.
Seminari tasu on 100 eurot. Saan esitada soovi korral arve, samuti on võimalik tasuda ülekandega ÜKonsultatsioonid OÜ arveldusarvele EE612200221075574078 märksõnaga 02.09 seminar.
Seminaril osalemiseks kirjuta mulle palun sõnumitesse.
Üritus on loodud kinnisena, kuid sul on võimalik seda jagada nende inimestega, kelle puhul arvad, et see võiks neile huvi pakkuda.
Elu Toas pakun alati teed, kohvi ja midagi näksimist. Jooksvalt lepime kokku, kas teeme pooletunnise lõunapausi ja läheme Elu Toa kõrval asuvasse kohvikusse lõunat sööma. Kõik sünnib nii nagu teie soovite meie ühises koosloomises.
Küsimuste korral kirjutage samuti julgesti mulle sõnumitesse.
Olete südamest oodatud!
Kohtumiseni!
Ülle

Details

Date:
september 2, 2023
Time:
9:00 e.l. - 3:30 p.l.
Event Category:

Organizer

Ülle Leesmaa
Email
info@hingeelutuba.ee
View Organizer Website

Venue

EluTuba
Jaama 4
Türi, Eesti
+ Google Map