Konstellatsioon grupis

Grupiga toimuvas konstellatsioonis saab osaleda piiramatu arv inimesi. Osalema võib tulla vaatlejana, asendajana ja/või isikliku töö tellijana. Vaatlejana saad lihtsalt jälgida teiste isiklikke konstellatsioone ja ei pea mitte midagi tegema. Asendajana on võimalus, et sind valitakse kellegi töösse kedagi või midagi asendama, kuid see toimub ainult sinu nõusolekul. Hakkad tundma teise inimese tundeid või saatust – see on väga huvitav kogemus! Sageli valitakse asendajaks alateadlikult just sarnase probleemiga inimene ning lisaks info edastamisele saab asendaja isiklikku kasu ka iseenda tervenemiseks.

Grupitöö toimub lühidalt kirjeldatuna järgmiselt: Kliendil on teema, milles ta soovib saada selgust ning leida lahendused; toimub lühike vestlus kliendi ja konstellööri vahel; klient valib vajalikud asendajad konstellatsiooni läbiviimiseks;  asendajad hakkavad andma informatsiooni läbi enda tunnetuse, liikumiste, paigutuste; probleemide põhjuste selgumisel hakkab toimuma probleemide lahendamine läbi erinevate konstellatsiooni tehnikate; töö lõpetatakse alati alles siis, kui on leitud lahendus; töö lõpus vabastab klient asendajad rollidest ja töö lõpetatakse.

Vahet ei ole, kas osaled vaatlejana, asendajana, isikliku konstellatsioonitöö tellijana – kõik, mis ka sind teiste konstellatsioonides puudutab, mõjub sulle tervendavalt. Üks konstellatsioonitöö grupis kestab sõltuvalt teemast keskmiselt poolest tunnist tunnini.

ASUKOHT
Jaama tn 4 Türi linn 72212 Järvamaa
Türi Raudteeait
EMAIL
info@hingeelutuba.ee
TELEFON
+372 518 5110