Mis on Elu Tuba?

Olen palju kogenud. Kukkunud ja olnud kindel, et enam püsti tõusta ei jaksa ja siiski jälle selja sirgu ajanud. Olen väga palju õppinud, et minna edasi. See teekond ei lõpe kunagi. Meie ise oleme selle teekonna loojad. Minu loost on sündinud Elu Tuba.

Miks Elu Tuba, EluTuba? Elutuba on kodudes mõnus ja turvaline koht, kus saan olla see, kes ma olen – avatud ja siiras.  Elutuba toob kokku inimesed. Elutuba on koht, kus räägitakse südamest südamesse, arutatakse erinevaid maailma asju. Kui hakkasin enda tööalast unistust ellu viima, siis oli sellele unistusele vaja nime. Kaalusin palju erinevaid variante, aga tegelikult kordus minu peas kogu aeg lause: HAKKA ELAMA, NÜÜD VÕIB! Kuigi mängisin enda peas paljude erinevate mõtetega teadsin, et minu unistusel on tegelikult nimi juba ammu olemas – ELU TUBA!

ELUS OLEMINE ei tähenda veel ELAMIST. Kui palju ma tegelikult elan täna, siin ja praegu? Võta endale üks hetk ja küsi mõttes – mitu protsenti 100%-st ma ELAN? Ära mõtle pikalt, tunneta esimest vastust, mis sinu seest tuleb. Ma olen kuulnud vastuseid sellele küsimusele enda klientidelt: 10%, 20%, 35%… Need on väga ehmatavad vastused ja seda on nii palju! Tekib küsimus – kus on sinu elujõud?
ELU TUBA on loodud eesmärgiga aidata leida üles sinu elujõud ja anda sulle võimalus see sada protsenti enda ellu vastu võtta. Sul on õigus olla terve, rõõmus ja õnnelik! Me oleme tervikud, kui meie keha, hing ja vaim on terved. Hoolitseme nende eest armastusega.

Ettevõtte visioon on olla aastaks 2025 Kesk-Eestis tuntud ja armastatud nõustamis- ja teraapiakeskus, kus pakutakse klientidele turvalisi, personaalseid ja lahenduskeskseid teenuseid nõustamise, teraapia ja enesearengu valdkonnas.

Ettevõte missioon on pakkuda toetavaid teenuseid, mis aitavad klientidel ise jõuda parema vaimse ja füüsilise terviseni. Ettevõte väärtustab turvalisust, privaatsust, individuaalsust, professionaalsust, konfidentsiaalsust ja usaldusväärset koostööd koostööpartneritega.

Anna endale lubadus juba täna – NÜÜD HAKKAN ELAMA! Ja tegutse selle nimel!

Elu Tuba aitab sul seda teekonda luua!

ASUKOHT
Jaama tn 4 Türi linn 72212 Järvamaa
Türi Raudteeait
EMAIL
info@hingeelutuba.ee
TELEFON
+372 518 5110