Konstellatsioon

Konstellatsiooni teraapiaga saab lahendada alljärgnevaid teemasid:

 • Terviseprobleemid ja rasked haigused
 • Elujõu puudumine – krooniline väsimus, jõuetus, pidev raskustunne, rõõmu puudumine
 • Vaimse tervise probleemid – depressioon, ärevus, unehäired jne
 • Seletamatud ja juhtimatud negatiivsed tunded – hirm, süütunne, viha jne
 • Laste terviseprobleemid ja käitumisraskused
 • Probleemid paarisuhetes, raskused paarisuhte loomisel ja/või hoidmisel
 • Probleemid perekonnas
 • Probleemid töövaldkonnas
 • Probleemid finantsvaldkonnas
 • Probleemid eneseteostamisel, endale meelepärase töö leidmisel, enda elu elamisel jne
 • Sõltuvusprobleemid – alkoholisõltuvus, narkoomaania, kaassõltuvus, hasart- ja arvutimängusõltuvus jne
 • Korduvad sündmuste mustrid ning sarnased saatused/üleelamised/traumad põlvest-põlve
Kas sinu elus korduvad ühed ja samad mustrid – suhted ei suju, ettevõtmised ei laabu, raha pole kunagi piisavalt, tõmbad enda ellu pidevalt sarnaseid olukordasid või inimesi, mis teevad sind õnnetuks? Või sind vaevavad haigused, terviseprobleemid? Või oled pidanud läbi elama traumaatilised sündmused? Või kõik ongi sinu elus hästi, kuid tunned endalegi arusaamatut raskust, pinget, rahulolematust?

Kui see on nii, siis tasub mõelda miks? Ikka selleks, et leida lahendused!

Konstellatsioon on minu jaoks üks võimsamaid teraapia meetodeid. Konstellatsiooni abiga saame vastused küsimustele enda alateadvusest s.t. saame teada, mis on meie probleemide põhjused. Kui saame vastused, siis on võimalik leida lahendused. Töö toimub sügaval alateadvuse tasandil erinevate tehnikate abil pehmelt ja turvaliselt. Peale teraapiat kogeb inimene vabanemise ja kerguse tunnet – peale konstellatsiooni seanssi pole sinu elu enam kunagi endine!

Konstellatsioon on teraapias kasutatav metoodika, mis seisneb nõustatavale olulise probleemi lahendamises ruumilise kujundina. Töö toimub sügaval alateadvuse tasandil kasutades peegelneuroreid.

Peegelneuron on visuomotoorne neuroni liik peaajus, mis ergastub teatava tegevuse puhul. Seega neuron “peegeldab” teise inimese käitumist, tundeid, emotsioone justkui oleks organism ise seda käitumist sooritanud. Inimese ajus on umbes 100 miljardit neuronit. Üheskoos reguleerib see süsteem nii teadlikku kui alateadlikku osa. 90% infot asub inimesel alateadvuses, ka suurem osa protsessidest toimub alateadvuse tasandil. Ca 8-9% on eelteadvus, sealt saame vajadusel ise infot võtta. 1-2% on aktiivteadus ehk see, millega olen hetkel hõivatud.

Alateadvus juhib meid igapäevaselt. Meie reaktsioonid, otsused, reageerimine teatud olukordadele jne tulevad alateadvusest. Valikud ja otsused tulevad konkreetse inimese kogemustest lähtuvalt, aga ka tema vanemate ja vanavanemate ja vanavanavanemate kogemustest lähtuvalt. Eostamise hetkel antakse raku tasandil edasi infot põlvest põlve. See on n.ö. suguvõsa mälu tasand. Reeglina puudutab see info meie esivanemate läbielatud traumasid ja läbielamata tundeid, mis hakkavad mõjutama hilisemate põlvkondade elu ja saatust. Mida sügavamad tunded/kriisid on kogetud, seda sügavamale alateadvusesse need salvestuvad, mida varasemad (ajaliselt) kogemused, seda sügavamal alateadvuses on (s.h. ka eelnevate põlvkondade kogemused).

Kui me sünnime, siis kuulume automaatselt süsteemi – meie selja taga on meie vanemad, vanavanemad ja nende vanemad. Igal inimesel meie süsteemis on oma koht. Siin on veel palju reegleid. Nii nagu liiguvad haigused pärilikkuse kaudu, liiguvad ka korduvad kindlad käitumismustrid ja korduvad rasked saatused põlvest põlve edasi kuni need traumad saavad alateadvuse tasandil lahendatud. 

Tänaseks on tõestatud, et alateadvus laseb asju kustutada. Konstellatsioonimeetodiga on võimalik peegelneuroneid kasutades saada informatsiooni alateadvuse tasandilt ja seal olevad traumad tervendada.

Seega, ei mingit maagiat! Kõik on väga pragmaatiline. Konstellatsioonimeetod on väga võimas abivahend!

ASUKOHT
Jaama tn 4 Türi linn 72212 Järvamaa
Türi Raudteeait
EMAIL
info@hingeelutuba.ee
TELEFON
+372 518 5110