Konstellatsioonide päev Helena Taskaga

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Konstellatsioonide päev Helena Taskaga

september 3, 2023 @ 12:00 e.l. - 5:00 p.l.

3.september 12:00-17:00
Konstellatsioon on üks võimsamaid teraapia meetodeid. Konstellatsiooni abiga saame vastused küsimustele enda alateadvusest. Kui saame vastused, siis on võimalik leida lahendused. Töö toimub sügaval alateadvuse tasandil. Lahendusi saab otsida kõikidele probleemidele/küsimustele/teemadele.
Kui sul tekkis huvi saada rohkem infot selle kohta, mis on konstellatsioon ning kuidas see toimub ja toimib, siis võid lugeda infot minu kodulehelt https://www.hingeelutuba.ee/konstellatsioon/ või https://konstellatsioonid.com/
lehelt või lihtsalt tulla kohale ja kogeda.
Osaleda saab asendajana või lihtsalt kõrvaltvaatajana, saades osa teiste individuaalsetest töödest – kõik, mis ka sind puudutab, mõjub sulle tervendavalt. Osalemine asendajana on 20 eurot.
Sul on võimalus tellida endale isiklik konstellatsiooni töö, kus tegeletakse konkreetselt sinu probleemi lahendamisega. Isikliku töö hind on 200 eurot. Saame teha maksimaalselt 3-4 isiklikku tööd.
Lahkuda võid alati siis, kui tunned, et soovid lahkuda! Ei pea osalema päeva lõpuni.
Pakume teed, kohvi ja näksimist, kui kõht peaks tühjaks minema.
Palun anna kindlasti enda osalemisest ja/või isikliku töö tellimisest teada https://www.hingeelutuba.ee/kontakt-koostoo/ või www.konstellatsioonid.com
NB! Kohtade ja tööde arv on piiratud!
Oled südamest oodatud!
Armastusega
Helena ja Ülle

Details

Date:
september 3, 2023
Time:
12:00 e.l. - 5:00 p.l.
Event Category:

Organizer

Ülle Leesmaa
Email
info@hingeelutuba.ee
View Organizer Website

Venue

EluTuba
Jaama 4
Türi, Eesti
+ Google Map