Ajakava

Juuni

NB! 5.-11.06 ON ELU TUBA RUUMIS VÄIKE REMONT, MISTÕTTU OLEME SULETUD.

KONSTELLATSIOONIDE NELJAPÄEVAD JA PÜHAPÄEV ÜLLE LEESMAAGA 01.06, 15.06, 29.06 kell 18.00-21.30 ning 18.06  kell 12.00-17.00.

Päike hakkab vaikselt päevavalgust pikendama ja loodame, et aprillis saate juba mõnusasti ka õues toimetada. Sellepärast alustame taas konstellatsioonide tegemisi õhtuti, et nädalavahetused saaksid jääda pere ja enda tegemiste nautimiseks. Korra teeme siiski ka pühapäeval.

Minu jaoks on konstellatsioon üks võimsamaid teraapia meetodeid. Konstellatsiooni abiga saame vastused küsimustele enda alateadvusest. Kui saame vastused, siis on võimalik leida lahendused. Töö toimub sügaval alateadvuse tasandil. Lahendusi saab otsida praktiliselt kõikidele probleemidele või küsimustele.
Kui sul tekkis huvi saada rohkem informatsiooni selle kohta, mis on konstellatsioon ning kuidas see toimub ja toimib, siis võid lugeda infot minu kodulehelt https://www.hingeelutuba.ee/konstellatsioon/ või küsida minult või lihtsalt tulla kohale ja kogeda. Eelnevaid teadmisi osalemiseks ei ole vaja!

Osaleda saab asendajana või lihtsalt vaatlejana, saades osa teiste individuaalsetest töödest – kõik, mis ka sind puudutab, mõjub sulle tervendavalt. Osalemine asendajana/vaatlejana on 5 eurot.

Sul on võimalus tellida endale isiklik konstellatsiooni töö, kus tegeletakse konkreetselt sinu probleemi/küsimuse/teema lahendamisega. Isikliku töö hind uuele kliendile on 120 eurot ning korduvkliendile (kellele olen varem juba kas individuaalselt või grupis töö teinud) 110 eurot. Õhtu jooksul teeme maksimaalselt 3 isiklikku tööd.
NB! Isiklik töö palun broneeri soovi korral varakult ette, kuna ajad täituvad kiiresti!

Võimalik on info saamiseks ning otsuste tegemiseks teha teste. Testi hind on 15 eurot. Kui teed testi või isikliku töö, siis osalustasu tasuma ei pea.

Tasuda saab nii sularahas kohapeal kui ülekandega. Võimalik on esitada ka arve. Arveldusarve andmed leiad siit: https://www.hingeelutuba.ee/kontakt-koostoo/

Tulla ja lahkuda võid alati nii nagu Sulle sobib!

NB! Palun anna kindlasti enda osalemisest ja/või isikliku töö tellimisest teada minu isiklikus messengeris või kodulehe kontaktidel https://www.hingeelutuba.ee/kontakt-koostoo/
Kohtade ja tööde arv on piiratud! Pakume alati teed, kohvi ja midagi näksimist.

Olen sertifitseeritud perekonstellöör, süsteemne terapeut. Õppisin Eesti Süsteemsete Lahenduste ja Konsultatsiooni Instituudis süsteemseid perekonstellatsioone. Minu õpetaja on Olga Knjazeva. Lisaks olek kohe lõpetamas ärikonstellatsioonide ja organisatsiooni süsteemse arengu kursust. Alustasin märtsis struktuursete konstellatsioonide õpingutega. Tänaseks olen teinud ca 500 grupi- ja individuaalset konstellatsiooni. Olen Eesti Professionaalsete Konstellööride Assotsiatsiooni (EPKA) liige http://epkaest.com/team/ulle-leesmaa/

Saa minuga lähemalt tuttavaks lugedes minu lugu   https://www.hingeelutuba.ee/mis-on-elutuba/minu-lugu/ või kuulates podcasti https://www.facebook.com/110067441426613/posts/165088459257844/?d=n

NB! KUI SA EI SOOVI GRUPIS ENDA TEEMASID LAHENDADA, SIIS ON VÕIMALUS TULLA   INDIVIDUAALSELE VASTUVÕTULE KONSTELLATSIOONIMEETODIGA. INDIVIDUAALSEL SEANSIL ARVESTA PALUN CA 2 TUNNIGA, TASAKAALUPANUS ON 130 EUROT.

KONSTELLATSIOONIDE ÕHTU HELENA TASKAGA TÜRIL 20.06 kell 18.00-21.30

Helena Taska on üks Eesti tippkonstellööridest ning meil on suur rõõm võõrustada Helenat juba mitmed aastad Türil Elu Toas.

Osaleda saab asendajana või vaatlejana, saades osa teiste individuaalsetest töödest – kõik, mis ka sind puudutab, mõjub sulle tervendavalt. Osalemine asendajana on 20 eurot.

Sul on võimalus tellida endale isiklik konstellatsiooni töö, kus tegeletakse konkreetselt sinu probleemi lahendamisega. Isikliku töö hind on 200 eurot. Saame teha maksimaalselt 4-5 isiklikku tööd. NB! Palun broneeri enda töö juba varakult, sest tekkinud on järjekord!

Lahkuda võid alati siis, kui tunned, et soovid lahkuda! Varasemaid teadmisi konstellatsioonidest ei pea olema. 

Pakume alati pisut näksimist, teed ja kohvi.

Palun anna kindlasti enda osalemisest ja/või isikliku töö tellimisest. Registreerimise link on siin: https://konstellatsioonid.com/konstellatsioonipaev/ või Elu Tuba kodulehe kontaktidel.

Lisainfo: Helena Taska, tel. +372 5667 6996 või Ülle Leesmaa kodulehe kontaktidel.

HELIMAAGIA 21.06 kell 18.30-20.00

SEE ON VÕRRATULT VABASTAV JA LÕÕGASTAV KOGEMUS HINGELE, KEHALE, VAIMULE! Soovitan siiralt lubada endal seda kogeda! 

“Hingele on antud omad kõrvad, kuulmaks asju, mida mõistus ei mõista.”
~ Rumi

HELMAAGIA – Just seepärast ma seda teengi!

Ma näen, mida minu loomine läbi helide suudab ja mida muudab. See on võimas tööriist!

Mõnikord oled väsinud ja ta tõstab su REIPUSESSE
Mõnikord ärev ja ta toob sinusse RAHU
Teinekord oled laiali ja ta paneb SIND KOKKU
Mõnikord oled täpiks kahanenud ja ta AVARDAB SIND OMA VÄESSE

Kõik see võib toimuda ühel maagilisel seansil, korraga, erinevate inimestega!
Teadmatult “tellid sa muusika” ainuüksi kohale ilmudes ja see on TÄPSELT SULLE nii nagu igaühele selles grupis, just selles hetkes vaja!

See on rätsepatöö! Kõik loob kohapeal nii nagu looma peab! Iga kord on eriline…

Mina usun maagiasse!

Maagia on päris!

Riietu mugavalt, et lamades lõdvestuda. Matid ja pleedid on kohapeal olemas.

Tänupanus 30€. Tasumine sularahas kohapeal.

Vajalik eelregistreerumine, sest kohtade arv on väga piiratud. Registreerimiseks kirjuta palun kodulehe kontaktidele või Ülle Leesmaa messengeri.

Helimaagiat loovad imelised loojad Elis Annelie ja Tauno Jürgenstein.

ÜLLE LEESMAA TÖÖTOAD – TEEMAD JA AEG TÄPSUSTAMISEL

ELU TUBA ON VÕTNUD SUURE RÕÕMUGA VASTU ÜHE IMELISE TULEVASE TERAPEUDI MAARJA LAINESTE

Maarja otsib enda koolipraktika raames huvilisi, kes sooviksid tema juurde tulla vabastava hingamise seansile. Maarja õpib Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemias hingamisterapeudiks. Seansid toimuvad Elu Tuba ruumides ning on väikese, et mitte öelda sümboolse tasu eest. Üks seanss on ca 2.5h (selle sees on 1h vabastavat hingamist); esimene kohtumine võib minna veidi pikemalt. Kirjuta julgelt küsimuste korral otse Maarjale või Elu Tuba kõikidel kontaktidel. Maarja kontaktid: maarja.laineste@gmail.com, tel. 56605985.

Tule ja naudi sügavat lõõgastumist! Seanss toimub individuaalselt ja aja saad kokku leppida nii nagu soovid!

Igal teisipäeval kell 18.30 – 19.45 KUNDALINI JOOGA ÕHTU – ILUSATE ILMADEGA TOIMUB ÕUES

IGAL TEISIPÄEVAL, õhtuti joogatame, mõnuga. Tegemiste baasiks on joogi Bhajani poolt Läänemaailma toodud kundalini jooga, kuid lisame juurde improvisatsioone kogu maailmast. Tund kui ühislooming.

Algajad õpetame koostöö käigus kambaga välja, ei mingit põhjust peljata, kui pole nn eeldusi – mis iganes Sa ka ei arvaks, et milline Sa otsekui peaksid olema… 

Mida joogatund Sulle annab?

* Paremat kehatunnetust, mugavust elada omaenda kehaga kooskõlas.
* Koostööd liikumise ja hingamise vahel.
* Mängulisust ja toetavat kaaskonda

Mida Sa enne tundi tulemist teadma peaksid?

* Riided, mis toetavad kõikvõimalikku liikumist. Sokid… võibolla, paljajalu on parem veel.
* Osalustasu 6-10 eurot, nõnda, kuis oma rahakotiga kokkuleppele saad.
* Matid, pleedid, vesi on meil olemas.

Lisainfo ja registreerimine: Viu Männik, tel. +372 58069488 või Viu Männik messengeri sõnumites või kodulehe kontaktidel.

JOOKSVAT INFOT PÕNEVATE SÜNDMUSTE KOHTA JÄLGI KA MEIE FB GRUPIS EluTuba: https://www.facebook.com/groups/443173276859495

ASUKOHT
Jaama tn 4 Türi linn 72212 Järvamaa
Türi Raudteeait
EMAIL
info@hingeelutuba.ee
TELEFON
+372 518 5110