Külluse rännak – Mõttel on jõud

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Külluse rännak – Mõttel on jõud

september 25, 2023 @ 7:30 p.l. - 9:00 p.l.

E 25.09 kell 19.30-21.00

✨ Külluse rännak on loodud meditatsiooniga sügavalt lõdvestama, stressi maandama ja positiivsete sisenditega tooma küllust nii vaimses kui ka materiaalses mõttes. Loome ja võimendame positiivsust, eneseusku ja võtame maha nii iseenda kui ka teiste loodud blokeeringud ning muidugi aktiveerime külluseenergia iseendas. Meditatsiooni viib läbi Laina Helenurm, kes on meditatsiooniga tegelenud 20 aastat. Rohkem infot Facebooki lehel: Kohalolu Kodu.
✨ Afirmatsioon tuleb inglis k sõnast “affirmation” ja see tähendab positiivset lauset, mis toetab külluse loomist just sellisel viisil nii nagu soovid. Seda kontseptsiooni, kuidas meie mõtted loovad selle, kes me täna oleme, kirjeldavad erinevad kultuurid tuhandeid aastaid. Viimasel sajandil on see tohutut populaarsust kogunud üle maailma, sest see on lihtne viis panustada edu ja vaimse tasakaalu saavutamiseks.
✨ Kasutades afirmatsioone meditatsiooniga, annab see veelgi võimsama tulemuse. See pole niisama maagia, vaid tõestatud meetod, sest need laused annavad alateadvusele positiivse signaali, mis käivitab muutuse paremas suunas. Muutus algab esmalt meie sees ja hiljem näeme ka reaalseid tulemusi meie elus.
✨ Koos grupiga seda kogeda on omaette võimas kogemus. Üritus sobib kõigile täiskasvanutele ja eelnev meditatsioonikogemus pole oluline. Minu meditatsioon ei ole religiooniga seotud, mistõttu sobib see kõigile. Meditatsioon toimub lamades ja kõik mugavaks olemiseks on koha peal olemas – matid, pehmed pleedid ja kohevad padjad. Kaasa võta avatud meel ja soe süda.
✨ Üritus kestab 1-1,5h, aga võib pisut kauem minna. See on üks hetk päevas meile isendale ja me naudime seda lõpuni ning ei kiirusta koju. Peale üritust annan kaasa ka lihtsa “koduse ülesande”, et võimendada veelgi rohkem rännaku efektiivsust.
✨ Osalustasu on 15 eur, saab tasuda kohapeal.
Kohtade arv on piiratud, mistõttu registreerimine on vajalik: kohalolukodu@gmail.com
või sms 5569 1523.
❤️ Kutsume rohkem küllust oma ellu, oled südamest oodatud.
Kohtumiseni!

Details

Date:
september 25, 2023
Time:
7:30 p.l. - 9:00 p.l.
Event Category:

Organizer

Laina Helenurm
Email
kohalolukodu@gmail.com
View Organizer Website

Venue

EluTuba
Jaama 4
Türi, Eesti
+ Google Map