Häälerännak – Vabanemine rahustava kitarri saatel!

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Häälerännak – Vabanemine rahustava kitarri saatel!

august 30, 2023 @ 7:30 p.l. - 9:30 p.l.

30.08 õhtul kell 19.30
💮 Tähistame elu Häälerännakuga! Häälerännak on loodud pakkuma lõdvestus läbi sügava ühenduse iseenda väe ja rõõmuga. Rännak toimub Laina Helenurme juhendusel ja Tarmo Selteri rahustava kitarriga.
💮 Hääl on vibratsioon, millel on jõud mõjutada kõiki meie keha rakke ja aktiveerida tervendust nii vaimsel kui ka füüsilisel tasandil. Häälel on jõud vabastada blokeeringud kurgupiirkonnas, kus võib olla elu jooksul kuhjunud väljendamata emotsioone, mis avaldub selles, et me ei saa ennast väljandada nii nagu sooviksime ja isegi väldime selletõttu suhtlemist üleüldse. See kõik võib muutuda vabastades blokeeringud kurgu piirkonnas läbi Häälerännaku.
💮 Anname kehale võimaluse hääle kaudu vabaneda kehasse jäänud pingetest. Ürituse ülesehitus on lihtne – Laina Helenurm võtab üles ühe meloodia ja osalejad koradavad seda, igaüks omale unikaalsel viisil. Oluline ei ole noodist kinni pidada, siin ei ole õiget ega valet. Kasutame ümisemist, meloodiad ilma sõnadeta ja ka sõnadega. See on rahus kulgemise ja vabanemise koosviibimine. Kasutades oma häält meloodiate kaudu, saad sügava ühenduse iseendaga, kust saab alata vabanemine ja tervenemine.
💮 Sul on võimalus kaasa laulda, kuid võid vaikselt ümiseda või ka lihtsalt olla ja nautida.
💮 Rännaku tulemusel saame pigetest vabamaks ja vabastades blokeeringud kurgupiironnas saame näiteks juurde julgust, enesekindlust, selget oskust ennast väljandada nii nagu soovid, mis toob kaasa paremaid töösuhteid ja kergust lähisuhetesse.
💮 Lisainfot, kuidas kurgu piirkond meie keha mõjutab ja kuidas Häälerännak meid pingetest vabastab, saab lugeda siit:
https://www.facebook.com/photo?fbid=222713974076175&set=a.119330391081201
💮 Üritus kestab 1h, aga võib umbes pool tundi kauem minna. Peale rännakut pakutakse näksimist ja teed. See on üks hetk päevas meile isendale ja me naudime seda lõpuni ning ei kiirusta koju. Peale üritust annan kaasa ka lihtsa “koduse ülesande”, et võimendada veelgi rohkem rännaku efektiivsust.
💮 Osalustasu on 25 eur, saab tasuda kohapeal.
Kohtade arv on piiratud, mistõttu registreerimine on vajalik: kohalolukodu@gmail.com
või sms 5569 1523.
❤️ Lõdvestume koos, oled südamest oodatud.

Details

Date:
august 30, 2023
Time:
7:30 p.l. - 9:30 p.l.
Event Category:

Organizer

Laina Helenurm
Email
kohalolukodu@gmail.com
View Organizer Website

Venue

EluTuba
Jaama 4
Türi, Eesti
+ Google Map