Konstellatsioonide õhtu Üllega

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Konstellatsioonide õhtu Üllega

september 7, 2023 @ 8:00 e.l. - 5:00 p.l.

7.septmber 18:00-22:00

Konstellatsiooni abiga saame vastused küsimustele enda alateadvusest. Kui saame vastused, siis on võimalik leida lahendused. Töö toimub sügaval alateadvuse tasandil. Lahendusi saab otsida praktiliselt kõikidele probleemidele või küsimustele.

Kui sul tekkis huvi saada rohkem informatsiooni selle kohta, mis on konstellatsioon ning kuidas see toimub ja toimib, siis võid lugeda infot minu kodulehelt https://www.hingeelutuba.ee/konstellatsioon/ või küsida minult või lihtsalt tulla kohale ja kogeda. Eelnevaid teadmisi osalemiseks ei ole vaja.
Osaleda saab asendajana või lihtsalt vaatlejana, saades osa teiste individuaalsetest töödest – kõik, mis ka sind puudutab, mõjub sulle tervendavalt. Osalemine asendajana/vaatlejana on 5 eurot.
Sul on võimalus tellida endale isiklik konstellatsiooni töö, kus tegeletakse konkreetselt sinu probleemi/küsimuse/teema lahendamisega. Isikliku töö hind uuele kliendile on 120 eurot ning korduvkliendile (kellele olen varem juba kas individuaalselt või grupis töö teinud) 110 eurot. Õhtu jooksul teeme maksimaalselt 3 isiklikku tööd.
NB! Isiklik töö palun broneeri soovi korral varakult ette! Soovi korral võta ühendust kohe ja küsi endale aega!
Võimalik on info saamiseks ning otsuste tegemiseks teha teste. Testi hind on 15 eurot. Kui teed testi või isikliku töö, siis osalustasu tasuma ei pea.
Tasuda saab nii sularahas kohapeal kui ülekandega. Võimalik on esitada arve. Arve soovist palun anna mulle teada. Arveldusarve andmed leiad siit: https://www.hingeelutuba.ee/kontakt-koostoo/
Tulla ja lahkuda võid alati nii nagu Sulle sobib!
NB! Palun anna kindlasti enda osalemisest ja/või isikliku töö tellimisest teada minu isiklikus messengeris (Ülle Leesmaa) või kodulehe kontaktidel https://www.hingeelutuba.ee/kontakt-koostoo/, kuna kohtade ja tööde arv on piiratud!
Pakume alati teed, kohvi ja midagi näksimist.

Details

Date:
september 7, 2023
Time:
8:00 e.l. - 5:00 p.l.
Event Category:

Organizer

Ülle Leesmaa
Email
info@hingeelutuba.ee
View Organizer Website

Venue

EluTuba
Jaama 4
Türi, Eesti
+ Google Map