Ajakava

Aprill

KONSTELLATSIOONIDE NELJAPÄEVAD JA PÜHAPÄEV ÜLLE LEESMAAGA 06.04, 13.04, 20.04 kell 18.00-21.30 ning 23.04 kell 12.00-17.00.

Päike hakkab vaikselt päevavalgust pikendama ja loodame, et aprillis saate juba mõnusasti ka õues toimetada. Sellepärast alustame taas konstellatsioonide tegemisi õhtuti, et nädalavahetused saaksid jääda pere ja enda tegemiste nautimiseks. Korra kuus teeme traditsiooniliselt ka pühapäeval.

Minu jaoks on konstellatsioon üks võimsamaid teraapia meetodeid. Konstellatsiooni abiga saame vastused küsimustele enda alateadvusest. Kui saame vastused, siis on võimalik leida lahendused. Töö toimub sügaval alateadvuse tasandil. Lahendusi saab otsida praktiliselt kõikidele probleemidele või küsimustele.
Kui sul tekkis huvi saada rohkem informatsiooni selle kohta, mis on konstellatsioon ning kuidas see toimub ja toimib, siis võid lugeda infot minu kodulehelt https://www.hingeelutuba.ee/konstellatsioon/ või küsida minult või lihtsalt tulla kohale ja kogeda. Eelnevaid teadmisi osalemiseks ei ole vaja!

Osaleda saab asendajana või lihtsalt vaatlejana, saades osa teiste individuaalsetest töödest – kõik, mis ka sind puudutab, mõjub sulle tervendavalt. Osalemine asendajana/vaatlejana on 5 eurot.

Sul on võimalus tellida endale isiklik konstellatsiooni töö, kus tegeletakse konkreetselt sinu probleemi/küsimuse/teema lahendamisega. Isikliku töö hind uuele kliendile on 120 eurot ning korduvkliendile (kellele olen varem juba kas individuaalselt või grupis töö teinud) 110 eurot. Õhtu jooksul teeme maksimaalselt 3 isiklikku tööd.
NB! Isiklik töö palun broneeri soovi korral varakult ette, kuna ajad täituvad kiiresti!

Võimalik on info saamiseks ning otsuste tegemiseks teha teste. Testi hind on 15 eurot. Kui teed testi või isikliku töö, siis osalustasu tasuma ei pea.

Tasuda saab nii sularahas kohapeal kui ülekandega. Võimalik on esitada ka arve. Arveldusarve andmed leiad siit: https://www.hingeelutuba.ee/kontakt-koostoo/

Tulla ja lahkuda võid alati nii nagu Sulle sobib!

NB! Palun anna kindlasti enda osalemisest ja/või isikliku töö tellimisest teada minu isiklikus messengeris või kodulehe kontaktidel https://www.hingeelutuba.ee/kontakt-koostoo/
Kohtade ja tööde arv on piiratud! Pakume alati teed, kohvi ja midagi näksimist.

 

Olen sertifitseeritud perekonstellöör, süsteemne terapeut. Õppisin Eesti Süsteemsete Lahenduste ja Konsultatsiooni Instituudis süsteemseid perekonstellatsioone. Minu õpetaja on Olga Knjazeva. Lisaks õpin ärikonstellatsioonide ja organisatsiooni süsteemse arengu kursusel, mille lõpetan käesoleva aasta mais. Alustasin märtsis struktuursete konstellatsioonide õpingutega. Tänaseks olen teinud ca 450 grupi- ja individuaalset konstellatsiooni. Olen Eesti Professionaalsete Konstellööride Assotsiatsiooni (EPKA) liige http://epkaest.com/team/ulle-leesmaa/

 

Saa minuga lähemalt tuttavaks lugedes minu lugu   https://www.hingeelutuba.ee/mis-on-elutuba/minu-lugu/ või kuulates podcasti https://www.facebook.com/110067441426613/posts/165088459257844/?d=n

 

NB! KUI SA EI SOOVI GRUPIS ENDA TEEMASID LAHENDADA, SIIS ON VÕIMALUS TULLA   INDIVIDUAALSELE VASTUVÕTULE KONSTELLATSIOONIMEETODIGA. INDIVIDUAALSEL SEANSIL ARVESTA PALUN CA 2 TUNNIGA, TASAKAALUPANUS ON 130 EUROT.

 

KONSTELLATSIOONIDE PÄEV HELENA TASKAGA TÜRIL 09.04 kell 12.00-17.00

Helena Taska on üks Eesti tippkonstellööridest ning meil on suur rõõm võõrustada Helenat juba mitmed aastad Türil Elu Toas.

Osaleda saab asendajana või vaatlejana, saades osa teiste individuaalsetest töödest – kõik, mis ka sind puudutab, mõjub sulle tervendavalt. Osalemine asendajana on 20 eurot.

Sul on võimalus tellida endale isiklik konstellatsiooni töö, kus tegeletakse konkreetselt sinu probleemi lahendamisega. Isikliku töö hind on 200 eurot. Saame teha maksimaalselt 4-5 isiklikku tööd. NB! Palun broneeri enda töö juba varakult, sest tekkinud on järjekord!

Lahkuda võid alati siis, kui tunned, et soovid lahkuda! Ei pea osalema päeva lõpuni. Varasemaid teadmisi konstellatsioonidest ei pea olema. 

Pakume alati pisut näksimist, teed ja kohvi.

Palun anna kindlasti enda osalemisest ja/või isikliku töö tellimisest. Registreerimise link on siin: https://konstellatsioonid.com/konstellatsioonipaev/ või Elu Tuba kodulehe kontaktidel.

Lisainfo: Helena Taska, tel. +372 5667 6996 või Ülle Leesmaa kodulehe kontaktidel.

 

APRILLI KUU ÜLLE LEESMAA TEEMAÕHTU ON KOLMAPÄEVAL 19.04 kell 18.00-21.30

TEEMA TÄPSUSTUB LÄHIAJAL!

 

OLEMISE RUUM YIN JOOGAGA KOLMAPÄEVAL 5.04 kell 19.00-20.30

Tihti on meie päevad täis tegutsemist ja kiirustamist. Anname nii oma kehale kui meelele palju ülesandeid ja ootame endilt, et saaksime aina targemaks, tublimaks ja ilusamaks. Meie joogaõhtutel võtame aja maha, aeglustame tempot ja loome vaiksema ruumi iseendas, et märgata, mis sõnumeid keha meile saadab. Selle asemel, et anda talle ülesandeid ja oodata tulemusi, püüame leida asendid, mis meie kehale kõige paremini sobivad. Kuigi mina juhendan sind asendisse, saad ainult sina ise tunnetada, milline variatsioon igast asendist sel hetkel just sinu kehale parim on. Püüame koos leida igas asendis sellise variandi, kus tunned sihtala, kuid samas suudad lõdvestuda ja pikemaks ajaks paigale jääda. Yin joogas ei ole asenditel ühte õiget joondumist ja väljanägemist. Iga keha on natuke erinev ja sa saad asendi just oma keha jaoks sobivaks sättida. Yin joogas ei ole vaja pingutada, vaid pigem õppida lõdvestuma ja austama oma keha piire ning hetkeseisundit.

Füüsilises plaanis mõjutab yin jooga eelkõige keha jäigemaid sidekudesid (luud, liigesed, kõõlused, fastsiate võrgustik). Asendis püsitakse umbes 5 minutit. Alguses võtame aega, et leida endale just sobiv asend, kus tunned sihtala ning samas on sul piisavalt mugav, et suudaksid lihased lõdvestada nii palju kui võimalik. Kui sobiv asend on leitud, jääme paigale. Selline pikk ja staatiline surve parandab keha jäigemate kudede tervist ja liikuvust. Kuigi ma vaatan kella ja ütlen sulle, millal aeg on täis, on ka siin kõige olulisemaks juhendajaks sinu keha. Kui tunned, et on vaja asendist varem välja tulla või tunned valu või tugevat ebamugavust, siis on sul alati võimalus hoida asendit just nii kaua kui sulle sel hetkel sobib.

Aga keha pole ainus, mis yin joogas tähelepanu saab. Minu soov on hoida meie joogaõhtutel ruumi, kus pole saavutamist ja võrdlemist, vaid selle asemel lubame endil lõdvestuda ja olla just sellised nagu oleme. Loomulikult on meil eesmärgid ja me tegutseme, et need täituksid, kuid vahepeal on hea võtta paus ja taastada ühendus selle pärisosaga endas ning tunnetada, kas see, mille nimel iga päev pingutame, on ikka see, mida päriselt tahame. Lubades endal vahepeal paigal olla ja lõdvestuda, kuuleme ehk ka seda, mida sosistab meile hing ja süda. Selle asemel, et anda endale ülesandeid väljastpoolt, tunnetame ja märkame, mis on seespool. Liigume tegemisest olemisse, et siis taas juba natuke teadlikumalt edasi tegutseda.

Kui tunned kutset, tule proovima!
Oled väga oodatud! 

Kohapeal on olemas kõik vajalikud vahendid.

Tasakaalupanus 7 eurot

Palun anna oma osalemissoovist mulle kindlasti teada, et mõnusalt kõik ära mahuksime.
elovarinurm@yahoo.com või fb sõnumites (Jooga Eloga)

Kui tahad veel midagi küsida, siis kirjuta julgelt!

 

 

OSTEOPAADI EVELI KASK TEEMAÕHTU 10.04. kell 18.00-19.30

Imelist meetodit tutvustav õhtu osteopaat Eveli Kask juhtimisel. Eveli tuleb Raplamaalt – Abikäed Raplamaal. Räägib veidi teooriat ning näitab ette ka praktilisi harjutusi. Osalemine 2 eurot.

 

OSHO® Meditatsioon Gourishankar™ TEISIPÄEVAL, 11.04 kell 20.15

OSHO® Meditatsioon Gourishankar™ TÜRI LINNAS 

 Osho on maailmakuulus India jumalamees, filosoof, müstik ja Rajneeshi liikumise asutaja. Stress ja ootamatused pärsivad meie võimet elada õnnelikult ja tasakaalus. Osho aktiivmeditatsioonid on loodud spetsiaalselt vabastama pingeid, mis blokeerivad loomuliku eluenergia ringluse meie kehas.

 Osho meditatsioonid revolutsioonilised oma unikaalsuse poolest. Kes pole varem kogenud, siis see on kindlassti omaette huvitav kogemus, nagu ei ükski teine! Osho on loonud mitmeid erinevaid meditatsioone, seekord teeme Gourishankar aktiivmeditatsiooni.

 Meditatsiooni viib läbi sertifitseeritud Osho meditatsioonide juhendaja Malle Meiesaar, Viljandist. Malle on vaimsete ja enesearengu teemadega tegelenud ca 30 aastat, mille sisse jäävad Kryia jooga, Yin jooga, Hawaii tervenduskunst Lomi lomi, energeetilise masaažiõpe, Methodraie kursus ning hetkel pooli olev Teadliku muutuse kunsti (human 2.0) kursus. Osho aktiivmeditatsioone õppis ta juhendama aastal 2018, sest need kõnetasid teda põhjalikult läbitöötatud metoodikaga – Osho töötas need meetodid välja koos teadlastega.

 Gourishankar meditatsioon kestab 60 minutit ja koosneb neljast osast kus me kasutame spetsiaalseid hingamistehnikaid. Meditatsiooni asend on muutuv, ehk siis see toimub istudes, seistes ja lamades.

Osalustasu on 15 eur, saab tasuda kohapeal.
Kohtade arv on piiratud, mistõttu registreerimine on vajalik:
kohalolukodu@gmail.com
või sms 5569 1523

Matid, pleedid ja padjad on kohapeal olemas. Kaasa võta avatud meel ja soe süda. 

Teeme seda koos, oled südamest oodatud.

 

HUMAN DESIGN INDIVIDUAALSED VASTUVÕTUD KADI-MAARIJA MARIPUUGA – SUUREPÄRANE VÕIMALUS SAADA TUTTAVAKS ISEENDAGA PÜHAPÄEVAL, 16.04

Human Designi näol on tegemist praktilise ja üllatavalt täpse tööriistaga, mis annab võimaluse vaadelda ennast, inimsuhteid ja tööd (eneseteostust) täiesti uuest perspektiivist.

 

Kadi-Maarija pakub personaalse disainikaardi (Human Design) lugemist ja pikemat konsultatsiooni. Ta on Human Designi praktik üle kolme aasta katsetades selle süsteemse infoga isiklikult ning jälgides selle toimimist enda ümber ja klientide peal. Tegemist on väga praktilise, igapäevaelu toetava ja lahtimõtestava süsteemiga, mis aitab sul iseennast ja teisi paremini mõista ja seeläbi loob ellu rohkem kergust ja lihtsust.

 

Personaalsel vastuvõtul saad valida endale:

* Lühendatud disainikaardi tutvustus ja lugemine, vastuvõtt kestab 1h, tasakaalupanus on 88€

* Süvitsiminev konsultatsioon, vastuvõtt kestab 2-2,5h, tasakaalupanus on 144€

Võimalik on tasuda ka arvega.

 

Personaalse aja broneerimiseks kirjuta palun minu kodulehe kontaktidel
https://www.hingeelutuba.ee/kontakt-koostoo/ või minu isiklikku messengeri ning anna teada, kas soovid lühikest või pikka seanssi.

 

HELIMAAGIA ESMASPÄEVAL 17.04 kell 18.30-20.00

Minu unikaalsete, müstiliste pillide kooslus viib su sisekosmosesse, kus sa ehk polegi varem käinud!
Võid leida iseenda aarded ja tuua need oma ellu, avardades seda piiritult!

Need helid puhastavad sind ja raputavad (heas mõttes) nii, et naased uue ja värskena, ja täiesti teistsugusena – väekamana, kartmatuna!

Mina usun maagiasse! Ja maagia on päris! 

 

Riietu mugavalt, et lamades lõdvestuda. Matid ja pleedid on kohapeal olemas.

Tänupanus 25€.

Vajalik eelregistreerumine, sest kohtade arv on väga piiratud. Helista või sms: tel 5127251.
Elis Annelie Jürgenstein või Elu Tuba kontaktidel!

 

DALI KARAT – EETERLIKE ÕLIDE ÕHTU ESMASPÄEVAL 24.04 kell 18.00-21.00

Eeterlikud õlid on võlurid, mis toetavad nii meie füüsilist kui emotsionaalkeha. Osates neid õigesti kasutada, saame eeterlikud õlid võtta appi nii ilumaailmas kui koduses majapidamises, tervises kui aroomiteraapias.

 

Õhtu käigus piilume eeterlike õlide maailma, tunnetame nende väestavaid aroome ja räägime:

➤ mis on eeterlikud õlid täpsemalt ja kuidas valida puhtad ning turvalised tooted?

➤ kuidas õlisid kasutada? (seespidiselt, välispidiselt?)

➤ mismoodi eeterlikud õlid enda kasuks tööle panna?

➤ millised õlid sobivad toetama meie tervist ja heaolu?

➤ milline on õlide aroomiteraapiline mõju meie närvisüsteemile, alateadvusele ja emotsioonidele? 

Ole hea, anna meile palun oma tulekust teada vajutades sellele sündmusele “Going”, siis teame Sinu tulekuga arvestada

NB! Lauake katab ennast ise  Haara lauale kaasa üks väike snäkk või mis iganes parajasti meelepärane tundub

 

LIHTSALT AEG ISEENDALE -KEVAD TÜRGIS 27.04-04.05

Oled väga oodatud koos meiega puhkusele ning enda ellu millegi uue ja ilusa loomisele läbi erinevate tehnikate, töötubade, konstellatsioonide, mida loome kõik koos. See on puhkus nii kehale kui meelele imelises kevadises Türgis!

 Millal toimub: 27.04 – 4.05.2023

 Kus toimub: https://www.novatours.ee/…/ayt/h/trawatersi/noCity/true…

Reisi broneerimiseks võta palun otse ühendust meie reisikonsultandiga Anne Eilonen:
e-post anne@sunrisetravel.ee
tel. +372 56 227 992
Mida kiiremini broneerid, seda soodsamalt saad! Võid valida ka mõne teise läheduses asuva hotelli.

 Kes on oodatud: Oodatud on konstellöörid ja kõik need, kes on huvitatud enesearengust.

 Mis toimub: Ajakava kujuneb koosloomises. Käsitleme erinevaid teemasid, mis aitavad jõuda iseenda mõistmiseni.

 Konstellatsioonide vestlusõhtu. Küsimused vastused. Soovi korral teeme konstellatsioone. Konstellöörid: Maire Taska, Helena Taska, Ülle Leesmaa
Maire ja Helena töö 200€
Ülle Leesmaa töö 120€

 Hingepildi joonistamine ja analüüs.

 Kes ma olen, mida ma tegelikult vajan?

 Isikliku elustsenaariumi või sinu isikliku äristsenaariumi analüüs läbi muinasjutu.

 Tutvumine psühhokatalüüsi meetodiga ja ühise praktilise meditatsiooni kogemine.

 

Osalemine ühes töötoas on 30 €. Tasumine vastavalt osalemisele kohapeal sularahas. Seega, kui soovid osaleda kõikides töötubades, arvesta palun kokku lisakuluga 150 eurot. Võimalus soovi korral tasuda ka arvega. Samuti on võimalus tasuda ülekandega või arvega ka isikliku konstellatsiooni eest.
Töötubades osalemine on sinu vaba valik! Võid tulla ka lihtsalt puhkama koos põnevate inimestega ja/või perega!

REGISTREERIMINE: https://konstellatsioonid.com/kevadturgis/

 

Kui soovid lisainfot, siis võta julgesti ühendust: Helena Taska www.konstellatsioonid.com või Ülle Leesmaa www.hingeelutuba.ee 

ELU TUBA ON VÕTNUD SUURE RÕÕMUGA VASTU ÜHE IMELISE TULEVASE TERAPEUDI MAARJA LAINESTE

Maarja otsib enda koolipraktika raames huvilisi, kes sooviksid tema juurde tulla vabastava hingamise seansile. Maarja õpib Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemias hingamisterapeudiks. Seansid toimuvad Elu Tuba ruumides ning on väikese, et mitte öelda sümboolse tasu eest. Üks seanss on ca 2.5h (selle sees on 1h vabastavat hingamist); esimene kohtumine võib minna veidi pikemalt. Kirjuta julgelt küsimuste korral otse Maarjale või Elu Tuba kõikidel kontaktidel.

Tule ja naudi sügavat lõõgastumist! Seanss toimub individuaalselt ja aja saad kokku leppida nii nagu soovid!

 

Igal teisipäeval kell 18.30 – 19.45 KUNDALINI JOOGA ÕHTU

IGAL TEISIPÄEVAL, õhtuti joogatame, mõnuga. Tegemiste baasiks on joogi Bhajani poolt Läänemaailma toodud kundalini jooga, kuid lisame juurde improvisatsioone kogu maailmast. Tund kui ühislooming.

Algajad õpetame koostöö käigus kambaga välja, ei mingit põhjust peljata, kui pole nn eeldusi – mis iganes Sa ka ei arvaks, et milline Sa otsekui peaksid olema… 

Mida joogatund Sulle annab?

* Paremat kehatunnetust, mugavust elada omaenda kehaga kooskõlas.
* Koostööd liikumise ja hingamise vahel.
* Mängulisust ja toetavat kaaskonda

Mida Sa enne tundi tulemist teadma peaksid?

* Riided, mis toetavad kõikvõimalikku liikumist. Sokid… võibolla, paljajalu on parem veel.
* Osalustasu 6-10 eurot, nõnda, kuis oma rahakotiga kokkuleppele saad.
* Matid, pleedid, vesi on meil olemas.

Lisainfo ja registreerimine: Viu Männik, tel. +372 58069488 või Viu Männik messengeri sõnumites või kodulehe kontaktidel.

 

JOOKSVAT INFOT PÕNEVATE SÜNDMUSTE KOHTA JÄLGI KA MEIE FB GRUPIS EluTuba: https://www.facebook.com/groups/443173276859495

ASUKOHT
Jaama tn 4 Türi linn 72212 Järvamaa
Türi Raudteeait
EMAIL
info@hingeelutuba.ee
TELEFON
+372 518 5110