Ajakava

September

TÄHELEPANU:  ALATES 01. OKTOOBRIST ON ISIKLIKU TÖÖ HIND GRUPIS 95 EUROT (praegu 75 eurot), INDIVIDUAALSE TÖÖ HIND KONSTELLATSIOONIMEETODIGA ON 100 EUROT (praegu 90 eurot). OSALEMINE ASENDAJANA ON ENDISELT 5 EUROT.

 

KONSTELLATSIOONIDE ESMASPÄEVAD ÜLLE LEESMAAGA 05.09, 12.09, 19.09, 26.09 kell 18.00-22.00

Minu jaoks on konstellatsioon üks võimsamaid teraapia meetodeid. Konstellatsiooni abiga saame vastused küsimustele enda alateadvusest. Kui saame vastused, siis on võimalik leida lahendused.
Töö toimub sügaval alateadvuse tasandil. Lahendusi saab otsida praktiliselt kõikidele probleemidele või küsimustele. Rohkem informatsiooni leiad kodulehel https://www.hingeelutuba.ee/konstellatsioon/ .

Osaleda saab asendajana või lihtsalt vaatlejana, saades osa teiste individuaalsetest töödest – kõik, mis ka sind puudutab, mõjub sulle tervendavalt. Osalemine asendajana 5 eurot.

Sul on võimalus tellida endale isiklik konstellatsiooni töö, kus tegeletakse konkreetselt sinu probleemi lahendamisega. Isikliku töö hind on 75 eurot. Saame teha maksimaalselt 3 isiklikku tööd. Soovi korral on võimalik lihtsalt info saamiseks teha disaine. Disaini hind 15 eurot.

Tasuda saab nii sularahas kohapeal kui ülekandega. Arveldusarve andmed leiad siit: https://www.hingeelutuba.ee/kontakt-koostoo/

Lahkuda võid alati siis, kui tunned, et soovid lahkuda! Ei pea osalema õhtu lõpuni.

NB! Palun anna kindlasti enda osalemisest ja/või isikliku töö tellimisest teada minu või Elu Tuba messengeris või  https://www.hingeelutuba.ee/kontakt-koostoo/

Olen lõpetanud Eesti Süsteemsete Lahenduste ja Konsultatsiooni Instituudi, kus õppisin süsteemseid perekonstellatsioone. Olen sertifitseeritud süsteemne terapeut, perekonstellöör. Minu õpetaja on Olga Knjazeva. Lisaks alustasin eelmisel aastal ärikonstellatsioonide ja organisatsiooni süsteemse arengu õpinguid. Olen Eesti Professionaalsete Konstellööride Assotsiatsiooni (EPKA) liige  http://epkaest.com/team/ulle-leesmaa/

Minu podcast https://www.facebook.com/110067441426613/posts/165088459257844/?d=n

NB! KUI SA EI SOOVI GRUPIS ENDA TEEMASID LAHENDADA, SIIS ON VÕIMALUS TULLA   INDIVIDUAALSELE VASTUVÕTULE KONSTELLATSIOONIMEETODIGA. INDIVIDUAALSEL SEANSIL ARVESTA PALUN CA 2 TUNNIGA, TASAKAALUPANUS ON 90 EUROT.

Oled väga oodatud!

KONSTELLATSIOONIDE PÜHAPÄEV ÜLLE LEESMAAGA 04.09 kell 12.00-17.00 ja 11.09 kell 12.00-17.00

Osaleda saab asendajana, saades osa teiste individuaalsetest töödest – kõik, mis ka sind puudutab, mõjub sulle tervendavalt. Osalemine asendajana on 5 eurot.

Sul on võimalus tellida endale isiklik konstellatsiooni töö, kus tegeletakse konkreetselt sinu probleemi/küsimuse/teema lahendamisega. Isikliku töö hind on 75 eurot. Teeme 4 isiklikku tööd. Soovi korral on võimalik lihtsalt info saamiseks teha disaine. Disaini hind 15 eurot.
Tasuda saab nii sularahas kohapeal kui ülekandega. Arveldusarve andmed leiad siit: https://www.hingeelutuba.ee/kontakt-koostoo/

Lahkuda võid alati siis, kui tunned, et soovid lahkuda!

NB! Palun anna kindlasti enda osalemisest ja/või isikliku töö tellimisest teada minu isiklikus messengeris või kodulehe kontaktidel https://www.hingeelutuba.ee/kontakt-koostoo/
Kohtade ja tööde arv on piiratud!

Elu Toas pakume alati teed, kohvi ja midagi näksimist.

Olen sertifitseeritud perekonstellöör, süsteemne terapeut. Nüüd on võimalus konstellööri õpilastel teha minu juures enda isiklikke töid ning koguda õpinguteks vajalikke tunde asendajana. Õppisin Eesti Süsteemsete Lahenduste ja Konsultatsiooni Instituudis süsteemseid perekonstellatsioone. Minu õpetaja on Olga Knjazeva. Eelmisel aastal alustasin lisaks perekonstellatsioonidele ärikonstellatsioonide ja organisatsiooni süsteemse arengu õpinguid. Olen Eesti Professionaalsete Konstellööride Assotsiatsiooni (EPKA) liige http://epkaest.com/team/ulle-leesmaa/

Oled väga oodatud!

KONSTELLATSIOONIPÄEV HELENA TASKAGA TÜRIL 18. 09 kell 12.00-17.00

Helena Taska on üks Eesti tippkonstellööridest ning meil on suur rõõm võõrustada Helenat Türil Elu Toas.

Osaleda saab asendajana või vaatlejana, saades osa teiste individuaalsetest töödest – kõik, mis ka sind puudutab, mõjub sulle tervendavalt. Osalemine asendajana on 20 eurot.

Sul on võimalus tellida endale isiklik konstellatsiooni töö, kus tegeletakse konkreetselt sinu probleemi lahendamisega. Isikliku töö hind on 200 eurot. Saame teha maksimaalselt 4-5 isiklikku tööd.

Lahkuda võid alati siis, kui tunned, et soovid lahkuda! Ei pea osalema päeva lõpuni. Varasemaid teadmisi konstellatsioonidest ei pea olema. 

Pakume alati pisut näksimist, teed ja kohvi.

Palun anna kindlasti enda osalemisest ja/või isikliku töö tellimisest. Registreerimise link on siin: https://konstellatsioonid.com/konstellatsioonipaev/ või Elu Tuba kodulehe kontaktidel.

Lisainfo: Helena Taska, tel. +372 5667 6996 või Ülle Leesmaa kodulehe kontaktidel.

INDIVIDUAALSED REIKISEANSID 10.09 USUI SHIKI RYOHO REIKI MEISTRI

KAJA KUIVJÕGI`GA, LEPI PALUN AEG KOKKU INDIVIDUAALSELT

Reiki lõõgastab sügavalt ja vähendab stressi.

Leevendab valu ja aktiveerib keha loomuliku isetervendusvõime.

Annab selgust ning toob meid enda keskmesse.

Reiki seansil osalemiseks on vajalik eelregistreerimine. Seanssi viib läbi Usui Shiki Ryoho Reiki Meister Kaja Kuivjõgi. Seansile saab registreeruda telefonil 5265230 või

saada e- mail aadressile: kaja.kuivjogi@saareke.ee

Osalustasu seansil 50 €

IGAL TEISIPÄEVAL kell 18.30 – 19.45 KUNDALINI JOOGA ÕHTU

IGAL TEISIPÄEVAL, õhtuti joogatame, mõnuga. Tegemiste baasiks on joogi Bhajani poolt Läänemaailma toodud kundalini jooga, kuid lisame juurde improvisatsioone kogu maailmast. Tund kui ühislooming.

Algajad õpetame koostöö käigus kambaga välja, ei mingit põhjust peljata, kui pole nn eeldusi – mis iganes Sa ka ei arvaks, et milline Sa otsekui peaksid olema… 

Mida joogatund Sulle annab?

* Paremat kehatunnetust, mugavust elada omaenda kehaga kooskõlas.
* Koostööd liikumise ja hingamise vahel.
* Mängulisust ja toetavat kaaskonda

Mida Sa enne tundi tulemist teadma peaksid?

* Riided, mis toetavad kõikvõimalikku liikumist. Sokid… võibolla, paljajalu on parem veel.
* Osalustasu 6-10 eurot, nõnda, kuis oma rahakotiga kokkuleppele saad.
* Matid, pleedid, vesi on meil olemas.

Lisainfo ja registreerimine: Viu Männik, tel. +372 58069488 või Viu Männik messengeri sõnumites või kodulehe kontaktidel.

JOOKSVAT INFOT PÕNEVATE SÜNDMUSTE KOHTA JÄLGI KA MEIE FB GRUPIS EluTuba: https://www.facebook.com/groups/443173276859495

Igal kolmapäeval toimunud Body&Mind-IMELINE LÕÕGASTUS SINU KEHALE treening on suvepuhkusel. Kohtume jälle sügisel. Palun jälgi huvi korral infot siin!

ASUKOHT
Jaama tn 4 Türi linn 72212 Järvamaa
Türi Raudteeait
EMAIL
info@hingeelutuba.ee
TELEFON
+372 518 5110