Detsember

KONSTELLATSIOONIDE ESMASPÄEVAD ÜLLE LEESMAAGA 05.12, 12.12, 19.12 kell 18.00-22.00.

Minu jaoks on konstellatsioon üks võimsamaid teraapia meetodeid. Konstellatsiooni abiga saame vastused küsimustele enda alateadvusest. Kui saame vastused, siis on võimalik leida lahendused.
Töö toimub sügaval alateadvuse tasandil. Lahendusi saab otsida praktiliselt kõikidele probleemidele või küsimustele. Rohkem informatsiooni leiad kodulehel https://www.hingeelutuba.ee/konstellatsioon/ .

Osaleda saab asendajana või lihtsalt vaatlejana, saades osa teiste individuaalsetest töödest – kõik, mis ka sind puudutab, mõjub sulle tervendavalt. Osalemine asendajana 5 eurot.

Sul on võimalus tellida endale isiklik konstellatsiooni töö, kus tegeletakse konkreetselt sinu probleemi lahendamisega. Isikliku töö hind on 95 eurot. Saame teha maksimaalselt 3 isiklikku tööd. Soovi korral on võimalik lihtsalt info saamiseks teha disaine. Disaini hind 15 eurot.

Tasuda saab nii sularahas kohapeal kui ülekandega. Arveldusarve andmed leiad siit: https://www.hingeelutuba.ee/kontakt-koostoo/

Lahkuda võid alati siis, kui tunned, et soovid lahkuda! Ei pea osalema õhtu lõpuni.

NB! Palun anna kindlasti enda osalemisest ja/või isikliku töö tellimisest teada minu või Elu Tuba messengeris või  https://www.hingeelutuba.ee/kontakt-koostoo/

Olen lõpetanud Eesti Süsteemsete Lahenduste ja Konsultatsiooni Instituudi, kus õppisin süsteemseid perekonstellatsioone. Olen sertifitseeritud süsteemne terapeut, perekonstellöör. Minu õpetaja on Olga Knjazeva. Lisaks alustasin eelmisel aastal ärikonstellatsioonide ja organisatsiooni süsteemse arengu õpinguid. Olen Eesti Professionaalsete Konstellööride Assotsiatsiooni (EPKA) liige  http://epkaest.com/team/ulle-leesmaa/

Saa minuga lähemalt tuttavaks lugedes minu lugu   https://www.hingeelutuba.ee/mis-on-elutuba/minu-lugu/ või kuulates podcasti https://www.facebook.com/110067441426613/posts/165088459257844/?d=n

 

NB! KUI SA EI SOOVI GRUPIS ENDA TEEMASID LAHENDADA, SIIS ON VÕIMALUS TULLA   INDIVIDUAALSELE VASTUVÕTULE KONSTELLATSIOONIMEETODIGA. INDIVIDUAALSEL SEANSIL ARVESTA PALUN CA 2 TUNNIGA, TASAKAALUPANUS ON 100 EUROT.

 

KONSTELLATSIOONIPÄEV HELENA TASKAGA TÜRIL 10.12 kell 12.00-17.00

Helena Taska on üks Eesti tippkonstellööridest ning meil on suur rõõm võõrustada Helenat Türil Elu Toas.

Osaleda saab asendajana või vaatlejana, saades osa teiste individuaalsetest töödest – kõik, mis ka sind puudutab, mõjub sulle tervendavalt. Osalemine asendajana on 20 eurot.

Sul on võimalus tellida endale isiklik konstellatsiooni töö, kus tegeletakse konkreetselt sinu probleemi lahendamisega. Isikliku töö hind on 200 eurot. Saame teha maksimaalselt 4-5 isiklikku tööd. NB! Palun broneeri enda töö juba varakult, sest tekkinud on järjekord!

Lahkuda võid alati siis, kui tunned, et soovid lahkuda! Ei pea osalema päeva lõpuni. Varasemaid teadmisi konstellatsioonidest ei pea olema. 

Pakume alati pisut näksimist, teed ja kohvi.

Palun anna kindlasti enda osalemisest ja/või isikliku töö tellimisest. Registreerimise link on siin: https://konstellatsioonid.com/konstellatsioonipaev/ või Elu Tuba kodulehe kontaktidel.

Lisainfo: Helena Taska, tel. +372 5667 6996 või Ülle Leesmaa kodulehe kontaktidel.

 

ÜLLE LEESMAA TEEMAÕHTU: SAA TUTTAVAKS ENDA ISIKLIKU RAHAGA 18.12 kell 12.00-16.00

Üks kord kuus püüan teieni tuua erinevaid põnevaid teemasid. Inspiratsiooni sain seekord minu kallitelt õpetajatelt Olga Knjazevalt ja Maire Taskalt.

Seekord räägime rahast ja vaatame milline on sinu suhe rahaga. See on suurepärane võimalus muuta uueks algavaks aastaks enda alateadlikke uskumusi!

Tuleb väga praktiline töötuba!

Mis on sinu jaoks raha?
Kas ma saan anda?
Kas ma saan võtta?
Kui palju olen valmis alateadlikult siin ja praegu raha vastu võtma?
Mis takistab mul raha vastu võtta?
Mis takistab minu ettevõttel raha vastu võtta?
Kuidas takistustest vabaneda?

Kõikidele nendele ja veel teistelegi küsimustele saate isiklikult läbi harjutuste ja testide vastused selles töötoas.

Ees on ootamas väga põnev päev eneseavastamise teel, kus üllatate iseennast. Osalemiseks pole vaja eelnevaid teadmisi ega kogemusi.

Kui sul on juba vihik või märkmik, kuhu oled kogunud taipamisi iseenda kohta, siis võta see kaasa ning saad sinna olulisi täiendusi raha teemal teha. Kirjuta sinna info testidest ja harjutustest, mida enda kohta teada saad, sest infot tuleb palju ja see ei pruugi meelde jääda.

 

NB! VÕIMALUSE OSALEMISEKS ANNAB AINULT REGISTREERIMINE MINU ISIKLIKUS MESSENGERIS VÕI KODULEHE KONTAKTIDEL https://www.hingeelutuba.ee/kontakt-koostoo/

Tuleb palju isiklikke disaine. Tasakaalupanus osalemise eest on 55 eurot. Tasuda saab sularahas kohapeal, aga ka ettemaksuna ülekandega Arveldusarve andmed leiad siit: https://www.hingeelutuba.ee/kontakt-koostoo/

Pakume alati teed, kohvi ja midagi näksimist.

Oled väga oodatud!

 

SÜNNIPÄEVAPIDU!!! ELU TUBA SAAB KOLME AASTASEKS!

Armsad sõbrad!

Minu Elu Tuba saab 1. detsembril juba kolme aastaseks! Uskumatu isegi minule, aga tõsi!

Alustasin kolm aastat tagasi Türi Raudteeaida väikeses teise korruse toas vaikselt enda tegemistega. Mäletan isegi, kes oli minu esimene klient! 

Aasta hiljem jäi 40m2-ne tuba väikeseks ja kolisin suurematesse ruumidesse endises Türi Kolledzi hoones. Kui nägin, et aidas on tühjaks jäänud esimese korruse suur ruum, siis tundsin kohe, et just see on minu Elu Toale õige kodu. Ja aasta hiljem kolisingi jälle! Nii need kolm aastat ongi linnulennul läinud!

Sünnipäeva on plaanis tähistada esimest korda. Olen südamest tänulik, et minu armsad kliendid ja sõbrad on mind üles leidnud ja tänaseks on peale minu enda Elu Toal veel palju sõpru üle Eesti! 

Te kõik olete oodatud seda sündmust tähistama ühe mõnusa õhtuga, mida soovin teile suures tänutundes pakkuda. Saame kokku kell 18.30, ajame juttu ja naudime lihtsalt hetkeks aja peatumist. 

Imelise kingituse teeb teile minu väga kalli onupoja väga kallis tütar Haldi Välimäe enda hingelise, südamest tuleva ja maagilise loominuguga. Haldiga saab lähemalt tutvuda siin: https://www.facebook.com/haldimuusika

KINGITUSEKS OLED SINA ISE, KES SA OLED OTSUSTANUD SEDA PÄEVA KOOS MINUGA TÄHISTADA! 

Oodatud on nii olemasolevad kui ka kõik uued Elu Toa sõbrad!

Tere tulemast Sinu hinge koju!

 

 

ELU TUBA ON VÕTNUD SUURE RÕÕMUGA VASTU ÜHE IMELISE TULEVASE TERAPEUDI MAARJA LAINESTE

Maarja otsib enda koolipraktika raames huvilisi, kes sooviksid tema juurde tulla vabastava hingamise seansile. Maarja õpib Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemias hingamisterapeudiks. Seansid toimuvad Elu Tuba ruumides ning on väikese, et mitte öelda sümboolse tasu eest. Üks seanss on ca 2.5h (selle sees on 1h vabastavat hingamist); esimene kohtumine võib minna veidi pikemalt. Kirjuta julgelt küsimuste korral otse Maarjale või Elu Tuba kõikidel kontaktidel.

Tule ja naudi sügavat lõõgastumist! Seanss toimub individuaalselt ja aja saad kokku leppida nii nagu soovid!

 

Igal teisipäeval kell 18.30 – 19.45 KUNDALINI JOOGA ÕHTU

IGAL TEISIPÄEVAL, õhtuti joogatame, mõnuga. Tegemiste baasiks on joogi Bhajani poolt Läänemaailma toodud kundalini jooga, kuid lisame juurde improvisatsioone kogu maailmast. Tund kui ühislooming.

Algajad õpetame koostöö käigus kambaga välja, ei mingit põhjust peljata, kui pole nn eeldusi – mis iganes Sa ka ei arvaks, et milline Sa otsekui peaksid olema… 

Mida joogatund Sulle annab?

* Paremat kehatunnetust, mugavust elada omaenda kehaga kooskõlas.
* Koostööd liikumise ja hingamise vahel.
* Mängulisust ja toetavat kaaskonda

Mida Sa enne tundi tulemist teadma peaksid?

* Riided, mis toetavad kõikvõimalikku liikumist. Sokid… võibolla, paljajalu on parem veel.
* Osalustasu 6-10 eurot, nõnda, kuis oma rahakotiga kokkuleppele saad.
* Matid, pleedid, vesi on meil olemas.

Lisainfo ja registreerimine: Viu Männik, tel. +372 58069488 või Viu Männik messengeri sõnumites või kodulehe kontaktidel.

 

Igal kolmapäeval kell 18.30-19.30 Body&Mind – IMELINE LÕÕGASTUS SINU KEHALE

 Body & Mind treening “Terve Keha” on mitmekülgne kogu keha läbitöötamine toetudes füsioteraapia põhitõdedele, ning jooga ja pilatese tarkustele.⁠

Tund toimub rahuliku muusika saatel. Keskendume venitusharjutustele ja eri asendite hoidmisele. Paraneb sinu painduvus, keskendumisvõime ning tasakaal nii keha kui hinge tasandil. See treening aitab 100% lõdvestuda!

Tundi viib läbi väga pikaajaliste kogemustega treener Mari Reiljan-Torm, kes aitab sul saada sõbraks enda kehaga.

Pane selga mugavad sportlikud riided. Tundi teeme paljajalu või sokkides. Matid, pleedid on kohapeal olemas. 

Osalustasu on 7 eurot, mida saab tasuda kohapeal sularahas treenerile.

Lisainfo ja registreerimine: Mari Reiljan-Torm messengeri sõnumites või kodulehe kontaktidel.

 

JOOKSVAT INFOT PÕNEVATE SÜNDMUSTE KOHTA JÄLGI KA MEIE FB GRUPIS EluTuba: https://www.facebook.com/groups/443173276859495

ASUKOHT
Jaama tn 4 Türi linn 72212 Järvamaa
Türi Raudteeait
EMAIL
info@hingeelutuba.ee
TELEFON
+372 518 5110