Ajakava

August

KONSTELLATSIOONIDE ESMASPÄEVAD ÜLLE LEESMAAGA 01.08, 08.08, 15.08, 22.08, 29.08

kell 18.00-22.00.

Minu jaoks on konstellatsioon üks võimsamaid teraapia meetodeid. Konstellatsiooni abiga saame vastused küsimustele enda alateadvusest. Kui saame vastused, siis on võimalik leida lahendused.
Töö toimub sügaval alateadvuse tasandil. Lahendusi saab otsida praktiliselt kõikidele probleemidele või küsimustele. Rohkem informatsiooni leiad kodulehel https://www.hingeelutuba.ee/konstellatsioon/ .

Osaleda saab asendajana või lihtsalt vaatlejana, saades osa teiste individuaalsetest töödest – kõik, mis ka sind puudutab, mõjub sulle tervendavalt. Osalemine asendajana 5 eurot.

Sul on võimalus tellida endale isiklik konstellatsiooni töö, kus tegeletakse konkreetselt sinu probleemi lahendamisega. Isikliku töö hind on 75 eurot. Saame teha maksimaalselt 3 isiklikku tööd. Soovi korral on võimalik lihtsalt info saamiseks teha disaine. Disaini hind 15 eurot.

Tasuda saab nii sularahas kohapeal kui ülekandega. Arveldusarve andmed leiad siit: https://www.hingeelutuba.ee/kontakt-koostoo/

Lahkuda võid alati siis, kui tunned, et soovid lahkuda! Ei pea osalema õhtu lõpuni.

NB! Palun anna kindlasti enda osalemisest ja/või isikliku töö tellimisest teada minu või Elu Tuba messengeris või  https://www.hingeelutuba.ee/kontakt-koostoo/

Olen lõpetanud Eesti Süsteemsete Lahenduste ja Konsultatsiooni Instituudi, kus õppisin süsteemseid perekonstellatsioone. Olen sertifitseeritud süsteemne terapeut, perekonstellöör. Minu õpetaja on Olga Knjazeva. Lisaks alustasin eelmisel aastal ärikonstellatsioonide ja organisatsiooni süsteemse arengu õpinguid. Olen Eesti Professionaalsete Konstellööride Assotsiatsiooni (EPKA) liige  http://epkaest.com/team/ulle-leesmaa/

Tänaseks olen teinud ca 150 konstellatsiooni grupis ja ca 120 individuaalset vastuvõttu konstellatsiooni meetodiga.

Minu podcast https://www.facebook.com/110067441426613/posts/165088459257844/?d=n

 

P.s. Kõik konstellööri õpilased saavad nüüd minu juures teha nii kohustuslikke isiklikke töid kui koguda õpinguteks vajalikke tunde asendajana. 😊

NB! KUI SA EI SOOVI GRUPIS ENDA TEEMASID LAHENDADA, SIIS ON VÕIMALUS TULLA   INDIVIDUAALSELE VASTUVÕTULE KONSTELLATSIOONIMEETODIGA. INDIVIDUAALSEL SEANSIL ARVESTA PALUN CA 2 TUNNIGA, TASAKAALUPANUS ON 90 EUROT.

 

KONSTELLATSIOONIDE ÕHTU HELENA TASKAGA TÜRIL 18. AUGUST kell 16.00-21.00!

Helena Taska on üks Eesti tippkonstellööridest ning meil suur rõõm võõrustada Helenat Türil Elu Toas.

Osaleda saab asendajana või vaatlejana, saades osa teiste individuaalsetest töödest – kõik, mis ka sind puudutab, mõjub sulle tervendavalt. Osalemine asendajana on 20 eurot.

Sul on võimalus tellida endale isiklik konstellatsiooni töö, kus tegeletakse konkreetselt sinu probleemi lahendamisega. Isikliku töö hind on 170 eurot. Saame teha maksimaalselt 4-5 isiklikku tööd.

Lahkuda võid alati siis, kui tunned, et soovid lahkuda! Ei pea osalema õhtu lõpuni. Varasemaid teadmisi konstellatsioonidest ei pea olema. 

Hinna sees on vesi, tee, kohv ja pisut näksimist.

Palun anna kindlasti enda osalemisest ja/või isikliku töö tellimisest. Registreerimise link on siin: https://konstellatsioonid.com/konstellatsioonipaev/ või Elu Tuba kodulehe kontaktidel.

Lisainfo: Helena Taska, tel. +372 5667 6996 või Ülle Leesmaa kodulehe kontaktidel.

KONSTELLATSIOONIPÄEV REIKIRETRIIDIL 06. AUGUST SAAREMAAL KÜLALISTEMAJAS MARTA-LOVISE

Südamlik tänu korraldajatele, Saaremaa Reikikeskusele, võimaluse eest tulla Saaremaale ning tutvustada imelist konstellatsiooniteraapiat ja pakkuda konstellatsioonide praktilist kogemust! 

 Osaleda saab asendajana, saades osa teiste individuaalsetest töödest – kõik, mis ka sind puudutab, mõjub sulle tervendavalt. Osalemine asendajana on kõigile retriidil osalejatele tasuta. Kui soovid tulla ainult laupäeval konstellatsioonipäevale, siis on osalemine 55 eurot (sisaldab osalemist asendajana terve päeva koos lõunasöögiga ja õhtuse retkega mereäärde.)

 Sul on võimalus tellida endale isiklik konstellatsiooni töö, kus tegeletakse konkreetselt sinu probleemi/küsimuse/teema lahendamisega. Isikliku töö hind on 75 eurot.

Kui soovid osaleda ainult Konstellatsioonipäeval ja tellida endale ka isikliku töö, siis on tasakaalupanus 75 eurot isiklik töö ja 55 eurot 1 päeva osalustasu, kokku 130 eurot.

NB! ISIKLIKU TÖÖ SOOVIST PALUN ANNA KINDLASTI TEADA HILJEMALT 02.08 kirjutades Saaremaa Reikikeskusele või minu sõnumitesse!

Tasuda saab nii kohapeal sularahas kui ülekandega. Arveldusarve andmed leiad siit: https://www.hingeelutuba.ee/kontakt-koostoo/

 Konstellatsioonipäev on üks päev toredast reikiretriidist, mis toimub 05.-07. august. Kõikidel huvilistel on soovi korral võimalus liituda kogu retriidiga!!! Selleks pöördu palun otse Saaremaa Reikikeskuse poole. Sealt on võimalik saada kogu informatsioon! Jagan informatsiooni ka siin:

Imeline Ülle Leesmaa küsib meilt, kui palju me tegelikult elame täna, siin ja praegu hetkes, mitu protsenti sajast protsendist me elame? Võta endale hetk ja küsi see küsimus ka iseeneselt.

Kallis hing, keda me pole veel kohanud, armas juba Kipiga tuttav sõber, reikihuviline, kui tunned, et su vastus sellele küsimusele on väiksem kui sada protsenti, oled väga oodatud meie reikiretriidile. Loome turvalise keskkonna, kus lahendame konstellatsiooni abil sõlmkohti, mis on hoidnud sind elamast just sellist elu, nagu soovid. Kipil ootavad sind vaimustav loodus, väestav meri, energiat andvad toidud, toetavad inimesed ja konstellööride assotsiatsiooni liige Ülle Leesmaa, kes aitab sul jõuda vastusteni, mida sa igapäevaelus ei oska märgata.

****************************

Reikiretriit
Kipil Marta-Lovise külalistemajas

5.–7. augustil 2022

Ajakava 5.08

18.00 Kogunemine Marta-Lovise külalistemajas
18.30 Õhtusöök
19.30 Tiibeti helid ja reiki grupiseanss
21.00 Retk mere äärde

Reiki viis printsiipi:
Just täna …
ma ei vihasta,
ma ei muretse,
olen tänulik kõige eest,
olen kõigi vastu hea,
teen oma tööd hoolsalt.

6.08
9.00 Äratus. Reiki viis printsiipi. Hommikusirutus
9.30 Hommikusöök
11.00 Konstellatsioonid Ülle Leesmaa juhatusel
Loe lähemalt siit: https://fb.me/e/2B9r6Hlne

13.00 Lõunasöök
14.00 Konstellatsioonid
18.00 Õhtusöök
19.00 Retk Austla randa ja Rooparahule
Vestlus teemal „Sissejuhatus positiivse psühholoogia ääremaile“

7.08
9.00 Äratus. Reiki viis printsiipi. Hommikusirutus
9.30 Hommikusöök
10.30 Praktikute reiki
13.30 Lõunasöök
14.00 Lõppsõna

Ilmaolud võivad ajakava pisut muuta. Vihmase ilma korral leiame tegevust siseruumides.
Võta kaasa lebamismatt ja magamiskott (reiki grupiseanssideks, rannal lõõgastumiseks).

Osalustasu: 200 eurot (voodikoht külalistemajas), oma telgiga 150 eurot.

Registreerimine: kaja.kuivjogi@saareke.ee või tel. 526 5230.

Osalustasu palume tasuda hiljemalt 29. juuliks: sellega kindlustad koha retriidil. Kokkuleppel on võimalik leida paindlikke lahendusi. Anna meile endast märku ka siis, kui sooviksid osaleda vaid mõnes kindlas tegevuses, mitte kogu retriidil.

Kui soovid tellida konstellatsioonitöö, loe lähemalt siit: https://fb.me/e/2B9r6Hlne ja anna oma soovist märku aadressil kaja.kuivjogi@saareke.ee või kirjuta sõnum otse Ülle Leesmaale (https://www.facebook.com/gsgfhdhgh).

SINU KOHTUMINE SINU EMA JA ISAGA – KES ANNAB, KES VÕTAB?

  1. 08 kell 18.00-21.30

Jällegi lubasin teha ja nüüd teeme ära järjekordse vägeva teemaõhtu!

 Kui sul pole elurõõmu ja elujõudu,
 Kui sa oled pidevalt väsinud ja kurnatud,
 Kui tegeled iseenda terviseprobleemidega,
 Kui su igapäevases elus asjad ei laabu nii nagu oled soovinud ja pidevalt põrkud kokku erinevate probleemidega, mida pead lahendama,
 Kui sul on probleemid enda lastega,

SIIS SEE ÕHTU ON MÕELDUD SULLE!

Kuidas ja kui palju meie elu sõltub meie suhetest meie vanematega, isegi meie juurest juba lahkunud vanematega? Kuidas mõjutavad meie suhted ja suhtumine enda vanematesse meie isiklikku elu või meie laste isiklikku elu?
Ja veel palju küsimusi seoses sinu enda vanemaks olemisega ja seoses sinu enda vanematega, räägime selgeks õhtul, kus sul on võimalus kohtuda enda ema ja isaga. Sellise unikaalse võimaluse annab meile konstellatsioonitehnika! Selgitame välja, miks sinu elus asjad ei laabu nii nagu soovid. Kohtudes enda vanematega näed, kelle elu sa tegelikult elad või kelle elu sinu lapsed tegelikult elavad. Saadud info põhjal on sul võimalus hakata enda elu ise juhtima ning muutusi ellu viima.

Tasakaalupanus osalemise eest on 35 eurot, mis sisaldab loengut ja igale osalejale konstellatsioonivälja kaudu kohtumist enda ema ja isaga.

Tasuda saab sularahas kohapeal, aga ka ettemaksuna ülekandega hiljemalt 23.08. Arveldusarve andmed leiad siit: https://www.hingeelutuba.ee/kontakt-koostoo/

 

NB! Palun anna KINDLASTI enda osalemisest teada minu isiklikus messengeris või kodulehe kontaktidel https://www.hingeelutuba.ee/kontakt-koostoo/

GRUPI SUURUS ON PIIRATUD, ET JÕUAKSIME KÕIKIDEGA INDIVIDUAALSELT TEGELEDA!

Kui sul tekkis huvi saada rohkem informatsiooni selle kohta, mis on konstellatsioon ning kuidas see toimub ja toimib, siis võid lugeda infot minu kodulehelt https://www.hingeelutuba.ee/konstellatsioon/ või tulla kohale ja ise kogeda. Eelnevaid teadmisi osalemiseks ei ole vaja!

Elu Toas pakume alati teed, kohvi ja midagi näksimist.

Oled väga oodatud!

 

AEG LAHTI LASTA – SUHETE LÕPETAMISE TEEMAÕHTU 31.08 kell 18.00-21.30

Kaks korda olen läbi viinud suhete lõpetamise õhtu, mida olin juba ammu lubanud. Gruppi saan võtta maksimaalselt 14 inimest, kuna töötan kõikide osalejatega isiklikult. Kahjuks kõik soovijad ikka veel ei mahtunud enam gruppi. Sellepärast otsustasin teha veelkord sama praktilise töötoa, et anda võimalus ka nendele, kes tulla ei saanud! Ja loomulikult võivad tulla ka need, kes juba osalesid ja soovivad veel suhteid lõpetada.

Meil kõigil on olnud hinge tasandil tugevaid armumisi (kõige tugevam emotsionaalne side tekib alati esimese armastusega).

 Paljudel meist on olnud mitu partnerlussuhet, kooselu, abielu.
Iga partnerlussuhtega anname ära osakese iseendast. Kui lõppenud suhe jääb hinge tasandil lõpetamata, siis me oleme selle inimesega endiselt hinge tasandil seotud ja me pole vabad enda suhtumises, suhtlemises ja hinnangutes tema suhtes.

 Kuidas aru saada, et sa pole vaba?

 Kas sul on raske leida enda kõrvale toredat ja armastavat kaaslast?

 Kas Sul tekivad küll uued suhted, kuid need ei jää püsima?

 Kas Sa tunned seletamatut raskust enda hinges, kui mõtled enda eelmisele/eelmistele partneritele?

 Kas Sinu olemasolevas suhtes on palju segadust, lahkarvamusi ja tülisid?

Kui vastasid ühele nendest küsimustest jaatavalt, siis on aeg vanad suhted lõpetada!

Räägime, mis on oluline suhete õnnestumisel ja miks on vaja endised suhted lõpetada. Lisaks saab iga osaleja minu juhendamisel konstellatsioonitehnikatega lõpetada enda lõpetamata suhted ning testida, kas tema partneri koht tema kõrval on vaba, et oleks ruumi tulla uuel partneril või et oleks koht, kus saab olla olemasolev partner.

Tasakaalupanus osalemise eest on 35 eurot, mis sisaldab loengut ja igale osalejale tema suhete lõpetamist.
Tasuda saab nii sularahas kohapeal kui ettemaksuna ülekandega. Arveldusarve andmed leiad siit: https://www.hingeelutuba.ee/kontakt-koostoo/

NB! Palun anna KINDLASTI enda osalemisest teada minu isiklikus messengeris või kodulehe kontaktidel https://www.hingeelutuba.ee/kontakt-koostoo/

GRUPI SUURUS ON 10-14 INIMEST, ET JÕUAKSIME KÕIKIDEGA INDIVIDUAALSELT TEGELEDA!

Elu Toas pakume alati teed, kohvi ja midagi näksimist.

Oled väga oodatud!

 

JOOKSVAT INFOT PÕNEVATE SÜNDMUSTE KOHTA JÄLGI KA MEIE FB GRUPIS EluTuba: https://www.facebook.com/groups/443173276859495

 

Igal teisipäeval toimunud KUNDALINI JOOGA ÕHTU on suvepuhkusel. Kohtumiseni 30.august!

 

Igal kolmapäeval toimunud Body&Mind-IMELINE LÕÕGASTUS SINU KEHALE treening on suvepuhkusel. Kohtume jälle sügisel. Palun jälgi huvi korral infot siin!

ASUKOHT
Jaama tn 4 Türi linn 72212 Järvamaa
Türi Raudteeait
EMAIL
info@hingeelutuba.ee
TELEFON
+372 518 5110