Ajakava

November

KONSTELLATSIOONIDE ESMASPÄEVAD ÜLLE LEESMAAGA 07.11, 14.11, 21.11, 28.11 kell 18.00-22.00.

Minu jaoks on konstellatsioon üks võimsamaid teraapia meetodeid. Konstellatsiooni abiga saame vastused küsimustele enda alateadvusest. Kui saame vastused, siis on võimalik leida lahendused.
Töö toimub sügaval alateadvuse tasandil. Lahendusi saab otsida praktiliselt kõikidele probleemidele või küsimustele. Rohkem informatsiooni leiad kodulehel https://www.hingeelutuba.ee/konstellatsioon/ .

Osaleda saab asendajana või lihtsalt vaatlejana, saades osa teiste individuaalsetest töödest – kõik, mis ka sind puudutab, mõjub sulle tervendavalt. Osalemine asendajana 5 eurot.

Sul on võimalus tellida endale isiklik konstellatsiooni töö, kus tegeletakse konkreetselt sinu probleemi lahendamisega. Isikliku töö hind on 95 eurot. Saame teha maksimaalselt 3 isiklikku tööd. Soovi korral on võimalik lihtsalt info saamiseks teha disaine. Disaini hind 15 eurot.

Tasuda saab nii sularahas kohapeal kui ülekandega. Arveldusarve andmed leiad siit: https://www.hingeelutuba.ee/kontakt-koostoo/

Lahkuda võid alati siis, kui tunned, et soovid lahkuda! Ei pea osalema õhtu lõpuni.

NB! Palun anna kindlasti enda osalemisest ja/või isikliku töö tellimisest teada minu või Elu Tuba messengeris või  https://www.hingeelutuba.ee/kontakt-koostoo/

Olen lõpetanud Eesti Süsteemsete Lahenduste ja Konsultatsiooni Instituudi, kus õppisin süsteemseid perekonstellatsioone. Olen sertifitseeritud süsteemne terapeut, perekonstellöör. Minu õpetaja on Olga Knjazeva. Lisaks alustasin eelmisel aastal ärikonstellatsioonide ja organisatsiooni süsteemse arengu õpinguid. Olen Eesti Professionaalsete Konstellööride Assotsiatsiooni (EPKA) liige  http://epkaest.com/team/ulle-leesmaa/

Saa minuga lähemalt tuttavaks lugedes minu lugu   https://www.hingeelutuba.ee/mis-on-elutuba/minu-lugu/ või kuulates podcasti https://www.facebook.com/110067441426613/posts/165088459257844/?d=n

NB! KUI SA EI SOOVI GRUPIS ENDA TEEMASID LAHENDADA, SIIS ON VÕIMALUS TULLA   INDIVIDUAALSELE VASTUVÕTULE KONSTELLATSIOONIMEETODIGA. INDIVIDUAALSEL SEANSIL ARVESTA PALUN CA 2 TUNNIGA, TASAKAALUPANUS ON 100 EUROT.

KONSTELLATSIOONIPÄEV HELENA TASKAGA TÜRIL 27.11 kell 12.00-17.00

Helena Taska on üks Eesti tippkonstellööridest ning meil on suur rõõm võõrustada Helenat Türil Elu Toas.

Osaleda saab asendajana või vaatlejana, saades osa teiste individuaalsetest töödest – kõik, mis ka sind puudutab, mõjub sulle tervendavalt. Osalemine asendajana on 20 eurot.

Sul on võimalus tellida endale isiklik konstellatsiooni töö, kus tegeletakse konkreetselt sinu probleemi lahendamisega. Isikliku töö hind on 200 eurot. Saame teha maksimaalselt 4-5 isiklikku tööd. NB! Palun broneeri enda töö juba varakult, sest tekkinud on järjekord!

Lahkuda võid alati siis, kui tunned, et soovid lahkuda! Ei pea osalema päeva lõpuni. Varasemaid teadmisi konstellatsioonidest ei pea olema. 

Pakume alati pisut näksimist, teed ja kohvi.

Palun anna kindlasti enda osalemisest ja/või isikliku töö tellimisest. Registreerimise link on siin: https://konstellatsioonid.com/konstellatsioonipaev/ või Elu Tuba kodulehe kontaktidel.

Lisainfo: Helena Taska, tel. +372 5667 6996 või Ülle Leesmaa kodulehe kontaktidel.

 

TEEMAÕHTU, MIS ON PÜHENDATUD VAIMSELE TERVISELE, JÄTKUKS OKTOOBRIS TOIMUNUD TEEMAÕHTULE (HAKKAN IGA KUU SELLEL TEEMAL TEEMAÕHTUT LÄBI VIIMA)  “AEG ISEENDALE JA AEG  ISEENDAGA” TOIMUB NELJAPÄEVAL 24.11 kell 18.00-21.30

Teemaõhtu sisu on veel täpsustamisel. Palun jälgige informatsiooni nii kodulehel kui sotsiaalmeedias. Teemaõhtut viib läbi Ülle Leesmaa.

 

TIIBETI HELID JA REIKI GRUPISEANSS 10.11 kell 18.30-20.00

Sügis on paljude jaoks väga kiire aeg, aga meil kõigil sobiks oma toimetuste keskel pühendada pisut aega ka puhkusele.

Tule ja võta üks tund päris iseendale.

Aitame Sul Tiibeti helikausside võluvate helide saatel ja lõõgastava reiki grupiseansi energias leida taas rahu enda sees ja oma mõtetes. Aitame Sul mõtted päris vabaks lasta. Rännakul omaenese meelte keskmesse võid kogeda väga kirkaid arusaamisi sellest, mis Sulle just praegusel ajal on kõige tähtsam.

Reiki energia toetab harmoonia ja hingerahu saavutamist. Just seda hingerahu on praegusel ajal meil kõigil väga vaja.

Tiibeti helikaussidel loob helisid Madis Jürviste. Reiki energiat vahendab Kaja Kuivjõgi Saaremaa Reikikeskusest.

Pane selga mugavad riided, et saaksid olla pikali. Kaasa pole vaja midagi võtta – matid, pleedid, padjad on kohapeal olemas.

Tasakaalupanus on 25 eurot, mille saab tasuda kohapeal sularahas või ülekandega, mille tegemiseks leiate andmed minu kodulehelt: https://www.hingeelutuba.ee/kontakt-koostoo/

PALUN TEATA KINDLASTI ENDA OSALEMISEST HILJEMALT 08.11 MINU ISIKLIKES SÕNUMITES VÕI E-POSTI AADRESSIL info@hingeelutuba.ee. SEE KINDLUSTAB KOHA SEANSIL OSALEMISEKS!

Kohtade arv on piiratud!

 

KEHA ARMASTAMISE ÕHTU TSEREMONIAALSE KAKAOGA 17.11 kell 18.30-21.30

ARMAS, kutsun sind kehas rändama!

Kutsun Sind õhtule, kus võtame tänutundega vastu enda keha ja kehastumise. Läbi selle tervendame suhet enda kehaga.

Selle õhtu eesmärk on Keha tähtsuse avastamine ja väärtustamine.
Mis on kõik see, mis varjutab kehaga suhtes armastust ja lähedust iseendaga?
Kuidas tuua juurde armastust, hoidmist ja teadlikult iseenda valimist?
Kui kehal on HEA, siis SINUL ON HEA!

Alustame koosolemist sooja tassitäie tseremoniaalse kakaoga!

Oodatud on igas vanuses kehad ja igas soos kehad.

Sündmuse maksumus on 25€ kohapeal sularahas!

Asukoht: EluTuba Türi Raudteeaidas Jaama 4

Kui Sul on soov tulla aga võimalused ei kanna, siis palun anna märku, leiame lahenduse – kõik on võimalik. Võimalik tasuda ka mitmes osas.

Kui Sul tekkis küsimusi või soovid rohkem infot, siis julgelt kirjuta või helista – 53022104 merit.sarv84@gmail.com

Pakume ka näksimist ning vett.

PALUN ANNA KINDLASTI ENDA OSALEMISEST TEADA PANNES “GOING” VÕI TEATADES OTSE MERITILE VÕI ÜLLELE Elu Toa kontaktidele HILJEMALT 15.11! SEE INFO ON MEILE VÄGA VAJALIK ETTEVALMISTUSTE TEGEMISEKS!

Carolin Ligi on kehakuulaja ja kehanõustaja.
Ta hoiab kehadele turvalist ja armastavat ruumi, et kehad saaksid läbi selle avaneda ja hakata enda lugu ja vajadusi väljendama. Tema üks peamisi väärtusi kehatöös on see, et inimesed taas ühilduksid enda füüsilise tunnetuse ja tundlikkusega. Carolin aitab praktikate kaudu ühenduda oma kehaga ning õpetab kuidas tõlgendada kehas toimuvat.
Carolin loob sageli ruume koos kakao vaimuga, sest kakao saab olla sageli enda väe ning keemilise koostisega suureks toeks enda kehaga ühendumisel.
Rohkem infot Carolini teiste tegemiste nagu kehakaardid, kehateraapia ning ka tema enda kohta leiad: www.kehadestjamuust.ee
Lisaks on ta loonud ka kehakuulamise teemal podcasti Kehadest ja muust : https://www.kehadestjamuust.ee/podcast

Seniks aga Hoitud olemist kehadesse!

ELU TUBA ON VÕTNUD SUURE RÕÕMUGA VASTU ÜHE IMELISE TULEVASE TERAPEUDI MAARJA LAINESTE

Maarja otsib enda koolipraktika raames huvilisi, kes sooviksid tema juurde tulla vabastava hingamise seansile. Maarja õpib Teadliku Loomise ja Hingamise Akadeemias hingamisterapeudiks. Seansid toimuvad Elu Tuba ruumides ning on väikese, et mitte öelda sümboolse tasu eest. Üks seanss on ca 2.5h (selle sees on 1h vabastavat hingamist); esimene kohtumine võib minna veidi pikemalt. Kirjuta julgelt küsimuste korral otse Maarjale või Elu Tuba kõikidel kontaktidel.

Tule ja naudi sügavat lõõgastumist! Seanss toimub individuaalselt ja aja saad kokku leppida nii nagu soovid!

 

Igal teisipäeval kell 18.30 – 19.45 KUNDALINI JOOGA ÕHTU

IGAL TEISIPÄEVAL, õhtuti joogatame, mõnuga. Tegemiste baasiks on joogi Bhajani poolt Läänemaailma toodud kundalini jooga, kuid lisame juurde improvisatsioone kogu maailmast. Tund kui ühislooming.

Algajad õpetame koostöö käigus kambaga välja, ei mingit põhjust peljata, kui pole nn eeldusi – mis iganes Sa ka ei arvaks, et milline Sa otsekui peaksid olema… 

Mida joogatund Sulle annab?

* Paremat kehatunnetust, mugavust elada omaenda kehaga kooskõlas.
* Koostööd liikumise ja hingamise vahel.
* Mängulisust ja toetavat kaaskonda

Mida Sa enne tundi tulemist teadma peaksid?

* Riided, mis toetavad kõikvõimalikku liikumist. Sokid… võibolla, paljajalu on parem veel.
* Osalustasu 6-10 eurot, nõnda, kuis oma rahakotiga kokkuleppele saad.
* Matid, pleedid, vesi on meil olemas.

Lisainfo ja registreerimine: Viu Männik, tel. +372 58069488 või Viu Männik messengeri sõnumites või kodulehe kontaktidel.

 

Igal kolmapäeval kell 18.30-19.30 Body&Mind – IMELINE LÕÕGASTUS SINU KEHALE

 Body & Mind treening “Terve Keha” on mitmekülgne kogu keha läbitöötamine toetudes füsioteraapia põhitõdedele, ning jooga ja pilatese tarkustele.⁠

Tund toimub rahuliku muusika saatel. Keskendume venitusharjutustele ja eri asendite hoidmisele. Paraneb sinu painduvus, keskendumisvõime ning tasakaal nii keha kui hinge tasandil. See treening aitab 100% lõdvestuda!

Tundi viib läbi väga pikaajaliste kogemustega treener Mari Reiljan-Torm, kes aitab sul saada sõbraks enda kehaga.

Pane selga mugavad sportlikud riided. Tundi teeme paljajalu või sokkides. Matid, pleedid on kohapeal olemas. 

Osalustasu on 7 eurot, mida saab tasuda kohapeal sularahas treenerile.

Lisainfo ja registreerimine: Mari Reiljan-Torm messengeri sõnumites või kodulehe kontaktidel.

 

JOOKSVAT INFOT PÕNEVATE SÜNDMUSTE KOHTA JÄLGI KA MEIE FB GRUPIS EluTuba: https://www.facebook.com/groups/443173276859495

ASUKOHT
Jaama tn 4 Türi linn 72212 Järvamaa
Türi Raudteeait
EMAIL
info@hingeelutuba.ee
TELEFON
+372 518 5110